Anna Mucha zbulwersowana zachowaniem Warszawiaków. Pokazała zdjęcia. "Nie wygłupiajcie się!"

Anna Mucha postanowiła zaapelować o pozostawanie w domach. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pokazała, jak ludzie licznie wychodzą na ulice. Nie kryła przy tym oburzenia zaistniałą sytuacją.

Anna Mucha, jak zdecydowana większość polskich gwiazd, od dłuższego czasu siedzi w domu, zgodnie z rządowymi zaleceniami na czas pandemii koronawirusa. Aktorka nie zniknęła jednak całkowicie. Ku uciesze swoich fanów na Instagramie na bieżąco zdaje relację ze swojego pobytu w domu.

Tym razem jednak Anna Mucha wykorzystała swoje duże zasięgi w internecie (na Instagramie obserwuje ją bowiem ponad 780 tysięcy osób), aby zaapelować do wszystkich o odpowiedzialność i rozsądek w czasach pandemii koronawirusa. O co dokładnie poszło? Czytajcie dalej.

Zobacz wideo Anna Mucha podczas jednego z odcinków

Anna Mucha apeluje o pozostawanie w domach

Anna Mucha nie wytrzymała i podzieliła się na swoim Instagramie pewną gorzką refleksją. Aktorka opublikowała na Instastory zdjęcie, zrobione w jednej z warszawskich dzielnic, a dokładnie na Ursynowie. Na fotografii widzimy liczną grupę ludzi, która wyszła na ulice. Anna Mucha nie ukrywała swojego zaniepokojenia tym faktem.

Zdjęcie sprzed chwili. Ursynów... Ludzie! Nie wygłupiajcie się! Siedźta w domu! Zaczynam się czuć jak frajer, siedząc w domu!

- napisała na Instastory Anna Mucha, nie kryjąc zdenerwowania.

Anna MuchaAnna Mucha Fot. Klaudiusz Kaufmann, Instagram.com/taannamucha/

My jak najbardziej dołączamy do apelu Anny Muchy, aby pozostawać w domach. Wychodźcie, jeśli naprawdę tego potrzebujecie np. do apteki czy sklepu. Pamiętajcie, że lepiej zrobić większe zakupy raz na kilka dni, niż codziennie wychodzić. 

Dorota Gardias zaniepokojona tym, co dzieje się w Warszawie. Pokazała wideo. "Ja nie mam słów"

Anna Mucha to nie jedyna polska gwiazda, którą zaniepokoił fakt, że ludzie tak licznie wychodzą z domów na ulice. Również Dorota Gardias opublikowała na swoim Instagramie wideo, nagrane w Wilanowie w Warszawie. Uwagę zwracają tłumy ludzi spacerujących oraz jeżdżących na rowerze. "Co wy na to?" - zapytała swoich fanów zaniepokojona prezenterka. Więcej na ten temat:

Więcej o:
Komentarze (118)
Anna Mucha zbulwersowana zachowaniem Warszawiaków. Pokazała zdjęcia. "Nie wygłupiajcie się!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • loyezoo

  Oceniono 55 razy 45

  Na tym zdjęciu widać 3 kolejki (ludzie w 'prawilnych' odstępach) reszta wraca/idzie do sklepu.Tam jest może 5% osób, które lezą bez celu

 • hananaa

  Oceniono 56 razy 38

  Durna baba, tych ludzi nie stać na luksusowe towary dostarczane ekspresowo pod drzwi. Mucha oderwała się od rzeczywistości i myśli, że ci ludzie to zarabiają setki tysięcy na głupie gadanie w TVPiS. Nie droga pani ci ludzie ledwie wiążą koniec z końcem, a być może już nawet nie.

 • jes-ter

  Oceniono 41 razy 37

  Nie każdy robi wszystkie zakupy w Internecie albo ma jakąś dietę pudełkową jak większość celebrytów. Zwykli ludzie muszą czasem wyjść po zakupy do spożywczaka pani Anno.

 • fruqo3

  Oceniono 48 razy 34

  Nie wiem kogo widzi na tym zdjęciu skretyniała do reszty Anna Mucha która musi za wszelką cenę zaistnieć (wpływy spadają bez odpowiedniej ilości lajków) bo ja widzę ludzi idących na zakupy. Co mają pozdychać z głodu?

 • dabera

  Oceniono 46 razy 34

  ktoś musi " robić " bo pracuje tam gdzie nie może iść na wolne, inny musi iść na zakupy bo nie ma , albo go nie stać "na kuriera". Ktoś musi się przejść dla zdrowia psychicznego bo nie posiada wilii lub apartamentu z ogrodem na dachu. Pani Anno takie jest życie. To prawdziwe nie z ekranu.

 • qzynek

  Oceniono 38 razy 24

  Internet zbulwersowany zachowaniem Muchy.

 • stoperan12

  Oceniono 27 razy 23

  Przeciez oni stoją w kolejce do sklepu> Niechze się pani nie wydurnia. i odstępy zachowują

 • a8ucewiczz

  Oceniono 31 razy 23

  Kto to ten Mucha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX