Ewa Chodakowska rozda 1500 bezpłatnych abonamentów na www.beactivetv.pl

Ewa Chodakowska na swojej stronie www.beactivetv.pl ruszyła z piękną akcją dla swoich fanów. Trenerka rozda bowiem 1500 bezpłatnych abonamentów na swoją platformę treningową tym osobom, które nie mogą pozwolić sobie na taki wydatek. O akcji poinformowała na swoim Instagramie.
Zobacz wideo Czy Ewa Chodakowska sama prowadzi swoje social media?

Ewa Chodakowska od lat angażuje się i wspiera w wiele projektów, które mają na celu pomaganie innym. Trenerka wspiera szczytne cele także swoimi markami, np. część dochodów ze sprzedaży kostiumów Missionswim przekazywana jest na Centrum Praw Kobiet prowadzącego specjalistyczny ośrodek, zapewniający bezpieczne schronienie i pomoc kobietom oraz dzieciom doświadczającym przemocy. Oprócz tego, Ewa Chodakowska często wychodzi naprzeciw swoim fankom, które np. nie mogą sobie pozwolić na treningowy wyjazd z nią i organizuje konkursy, by móc na swój koszt zabrać dziewczyny. Tym razem również przygotowała dla obserwatorów coś wyjątkowego. 

Ewa Chodakowska na www.beactivetv.pl rozda 1500 darmowych abonamentów

Epidemia koronawirusa spowodowała, że również Ewa Chodakowska musiała zwolnić tempo swojego życia, a także odwołać zaplanowane wydarzenia treningowe. W zamian za to, trenerka jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami poprzez social media, gdzie każdego dnia organizuje treningowe live'y. Ponadto, Ewa Chodakowska postanowiła rozdać 1500 darmowych abonamentów na www.beactivetv.pl osobom, które na taki zakup nie mogą sobie pozwolić.

- Kochane <3 Wiem, że nie każda z was może pozwolić sobie na zakup abonamentu na www.beactivetv.pl! Dlatego przygotowałam 1500 bezpłatnych 15-dniowych abonamentów, Chciałabym dać możliwość skorzystania z serwisu osobom, których nie stać na to, żeby taki dostęp wykupić... Jeśli jesteś jedną z tych osób i chciałabyś skorzystać z bezpłatnego dostępu, kliknij w poniższy link i podaj swój e-mail. Na swojego maila dostaniesz kod dostępu wraz z instrukcją, jak z niego skorzystać: https://kupony.beactivetv.pl/ Pamietaj! Jeśli możesz sobie pozwolić na zakup, to nie korzystaj z tej opcji, zostaw ją dla tych, którzy takiej możliwości nie mają - napisała Ewa Chodakowska.

Patrząc na komentarze pod postem, obserwatorkom Ewy bardzo spodobała się ta akcja:

Piękna inicjatywa! Takie gesty pokazują, jak ważne jest wsparcie, pomoc w tym trudnym czasie dla wszystkich
Jesteś niesamowita! Piękny gest! Ale będzie radość u dziewczyn!
Jesteś kochana że pomyślałaś o kobietkach, co nie mogą sobie na to pozwolić

- czytamy.

Więcej o: