Karolina Szostak pokazała, jak chroni się przed koronawirusem w pracy. Internauci uważają, że przesadza

Karolina Szostak ze względu na swój zawód należy do grona tych osób, które mimo pandemii koronawirusa, nadal chodzą do pracy. Na swoim instagramie, dziennikarka pokazała jak dba o to, by skutecznie uchronić się przed zakażeniem. Niektórzy twierdzili jednak, że to już przesada. Ale czy na pewno?
Zobacz wideo Kate Hudson pokazała, jak w domu zrobić maseczkę ochronną

Obecna sytuacja, spowodowana rozprzestrzeniającą się na świecie pandemią koronawirusa, zmusza nas do podejmowania wielu środków ostrożności. Wychodzenie z domu ograniczamy do minimum, często myjemy i dezynfekujemy ręce, nosimy rękawiczki oraz maski. Niestety część z nas cały czas chodzi do pracy, gdyż nie ma możliwości pracy zdalnej. Do tego grona zaliczają się również osoby pracujące w telewizji. Karolina Szostak opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia, na którym pokazała jakie środki bezpieczeństwa podejmuje, by uniknąć zakażenia w pracy.

Karolina Szostak przygotowuje się do programu w ochronnej przyłbicy 

Karolina Szostak już jakiś czas temu pokazała, jak zabezpiecza się wychodząc z domu do pracy. Maseczka ochronna i rękawiczki to dla dziennikarki podstawa. Ostatnio opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które pokazuje, jak przygotowuje się do prowadzenia programu czytając notatki w ochronnej przyłbicy.

Patrząc na to, jak niebezpieczny może być dla człowieka koronawirus, nie ma w takiej ochronie nic dziwnego. Jednak pojawili się internauci, którzy stwierdzili, że to przesada, a Karolina Szostak założyła ją jedynie dla lansu:

Ciężkie czasy. Celebryci już nie wiedzą, jak zwrócić na siebie uwagę.
Żałosne

- pisali w komentarzach.

Przypominam, że pracuję wśród ludzi

- odpowiedziała Karolina Szostak ucinając dyskusję.

 
Więcej o: