Jennifer Lopez odwołuje ślub. "Naprawdę nie wiem, co się teraz stanie"

Jennifer Lopez i jej partner Alex Rodriquez podjęli radykalną decyzję. Para zdecydowała się na odwołanie ślubu. Powodem jest światowa pandemia koronawirusa.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez Para zaręczuli się w marcu 2019 roku. Ta wiadomość bardzo ucieszyła fanów na całym świecie. Jennifer ma za sobą już trzy nieudane małżeństwa. Związek z byłym baseballistą Alexem Rodriquezem dał jednak nadzieję, że gwiazda odnalazła w końcu szczęście

Zobacz wideo Zobacz, jak wyglądało przyjęcie zaręczynowe Jennifer Lopez:

Jennifer Lopez odwołuje ślub

Jennifer Lopez i jej partner zamierzali pobrać się wiosną tego roku. Tak się jednak nie stanie. Gwiazda opowiedziała o tej trudnej decyzji w internetowej rozmowie z Ellen DeGeneres.

Jak wyznała Jennifer, światowa pandemia koronawirusa pokrzyżowała jej plany ślubne. Obecnie w większości państw na świecie zakazana jest organizacja dużych zgromadzeń. Tego typu obostrzenia mogą utrzymać się jeszcze przez kilka tygodni, a nawet miesięcy. - Naprawdę nie wiem, co się teraz stanie. Zobaczymy za kilka miesięcy, jak to wszystko się ułoży - powiedziała wokalistka w rozmowie z Ellen DeGeneres.

Mężowie Jennifer Lopez 

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są parą od 2017 roku. Zaręczyli się w marcu ubiegłego roku. Alex Rodriguez to były baseballista, który występował na pozycji trzeciobazowego i łącznika. 

Jennifer Lopez ma za sobą trzy małżeństwa. W latach 1997-1998 jej mężem był Ojani Noa, 2001-2003 Cirs Judd. Z kolei od 2004 do 2014 mężem gwiazdy był Marc Anthony. 

Więcej o: