Blanka Lipińska wyznała, że przytyła podczas siedzenia w domu. "To dużo. Jak ja to zrobiłam?"

Blanka Lipińska spędza domową izolację w domowym zaciszu razem z Baronem. Autorka wykorzystuje ten czas na odpoczynek, jednak już po kilku tygodniach przekonała się o negatywnych skutkach siedzenia w domu. Blanka na swoim Instagramie przyznała bowiem, że stanęła ostatnio na wagę i okazuje się, że przytyła 4 kg. - Przy wzroście 160 cm to dużo - powiedziała fanom.
Zobacz wideo Jak Blanka Lipińska i Baron spędzają czas w domu?

Nie da się ukryć, że Blanka Lipińska może pochwalić się perfekcyjną figurą, której pozazdrościć jej może niejedna kobieta. Sylwetka autorki bestsellera "365 dni" to zasługa przede wszystkim diety - Blanka utrzymuje deficyt kaloryczny, a w jej diecie znajdują się przede wszystkim warzywa, mięso i jajka. W jej diecie nie znajdziemy za to węglowodanów, słodyczy, ani żywności przetworzonej. Bywa jednak i tak, że nawet Blance Lipińskiej zdarzy się przybrać na wadzę, o czym przekonała się podczas trwającej obecnie - z powodu koronawirusa - domowej izolacji. 

Blanka Lipińska wyznała fanom na Instagramie, że przytyła podczas siedzenia w domu

Blanka Lipińska otwarcie mówi, że na co dzień się nie waży, bo najważniejsze jest dla niej odbicie w lustrze i to, jak się czuje. Ostatnio, będąc w mieszkaniu Barona, postanowiła jednak stanąć na wadzę. Okazało się, że autorka podczas domowej izolacji przytyła 4 kg mimo tego, że przez ten czas wcale dużo nie jadła.

- Dzień dobry moi kochani. To będzie piękny dzień! Na dworze świeci słońce, jest bardzo ciepło i… Baron ma wagę. Ja nie mam, bo jestem rozsądna i się po prostu nie ważę, ale jak widzę wagę, to się ważę. No i jakiś miesiąc temu, też zobaczyłam wagę i się zważyłam. Zważyłam się też dziś. Okazało się, że w trakcie kwarantanny jakimś dziwnym trafem, bo nie wiem, jak to się stało, utyłam 4 kg... 4 kg przy wzroście 160 cm to dużo. Jak ja to zrobiłam? Jeszcze żebym naprawdę z jako taką pasją jadła, a ja tylko raptem podjadam! Najgorzej. Nie podjadajcie! - opowiedziała Blanka Lipińska na swoim InstaStories.

Więcej o: