Małgorzata Rozenek-Majdan w sportowym stroju prezentuje ciążowe krągłości. "Przepięknie wyglądasz"

Małgorzata Rozenek-Majdan mimo zaawansowanej ciąży oraz domowej izolacji stara się dbać o aktywność fizyczną. Drugiego dnia świąt zdecydowała się na trening, po którym opublikowała zdjęcia na Instagramie. - Poćwiczone - przyznała Małgosia. - Przepięknie wyglądasz Gosiaku. Bardzo służy Tobie ciąża - piszą obserwatorki w komentarzach.

Małgorzata Rozenek-Majdan od kilku tygodni przebywa w domowej izolacji wraz z mężem oraz synami, do której przestrzegania namawia nieustannie na swoim Instagramie. Już wkrótce Małgosia powita także na świecie swoje trzecie dziecko, co jest dodatkowym bodźcem do tego, by dbać w tych czasach o zdrowie swoje oraz najbliższych. Mimo spędzania dużej ilości czasu w domu, Małgorzata Rozenek-Majdan nie zapomina o aktywności fizycznej. Nawet podczas świąt zmotywowała się do wykonania treningu. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o apetycie w ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan w sportowym stroju prezentuje ciążowe krągłości

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym prezentuje swoje ciążowe krągłości w dopasowanym stroju sportowym. - Poćwiczone, choć uczciwiej byłoby napisać: poruszane. A jak u Was? Jak Wam mijają te święta? Nastroje dobre? - napisała Małgosia.

Zobacz: Bluzy dla ciężarnych w świetnych cenach!

Pod postem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów oraz komplementów w kierunku Małgorzaty Rozenek-Majdan. Fanki jednogłośnie stwierdziły, że obecny stan bardzo jej służy i gwiazda wygląda kwitnąco. 

Przepięknie wyglądasz Gosiaku <3 Bardzo służy Tobie ciąża i ten przymusowy odpoczynek
Wow pięknie!
Jak Pani to robi, że już tyle dni w domu, zaawansowana ciąża, a nadal wygląda Pani tak pięknie i świeżo?
Promieniejesz w ciąży
Małgosiu wyglądasz ślicznie

- czytamy w komentarzach.

 
Więcej o: