Żabka będzie sprzedawać najtańsze maseczki ochronne na rynku. Obowiązują jednak limity

Żabka wprowadza do swojej oferty zaskakująco tanie maseczki ochronne. Jak przekonują przedstawiciele sieci, będą one sprzedawane bez zysku. Dowiedz się, jakie są ceny maseczek ochronnych oraz jakie limity obowiązują w tym przypadku.

Od 16 kwietnia 2020 roku do odwołania obowiązuje zasada zakrywania nosa i ust w przestrzeni publicznej. Wiele osób poszukuje obecnie maseczek ochronnych. Niestety podobnie jak w przypadku żeli antybakteryjnych jest to produkt deficytowy. Z pomocą przychodzi popularna sieć sklepów Żabka.

Zobacz wideo Jak zrobić płyn do dezynfekcji w domu?

Żabka: maseczki ochronne - cena

Sieć Żabka wprowadza do swojej oferty aż osiem milionów maseczek ochronnych. Cena jednej maseczki w 10-paku wyniesie poniżej 1,62 PLN brutto. Dodatkowo sieć przekaże nieodpłatnie pół miliona maseczek medycznych do szpitali. Jak przekonują przedstawiciele Żabki, maseczki będą sprzedawane bez zysku.

Dowiedz się, czy w samochodzie obowiązuje maseczka ochronna:

Żabka: maseczki ochronne - limity

Ze sprzedażą maseczek ochronnych w sklepach sieci Żabka wiążą się jednak pewne limity. Podczas zakupów jedna osoba może kupić tylko jeden zestaw. 

Około 8 milionów jednorazowych maseczek ochronnych będzie dostępnych do nabycia w ponad 6000 sklepach w opakowaniach po 10 sztuk w cenie 16,17 złotych za pakiet. Do 16 kwietnia maseczki pojawią się we wszystkich sklepach w całej Polsce. Sieć zapowiada, że kolejna transza pojawi się w sklepach w przyszłym tygodniu.

Maseczka origami z ręcznika papierowego. Ten prosty instruktaż robi furorę w sieci:

Więcej o: