Pillowchallenge - Halle Berry podjęła wyzwanie i rozgrzała Instagram do czerwoności

Halle Berry już od dawna jest niezwykle aktywna na Instagramie i chętnie podejmuje się różnych wyzwań. Ostatnio dołączyła do #pillowchallenge, którego efektami podzieliła się na swoim profilu. Wow, aż trudno uwierzyć, że Halle Berry ma 53 lata!

Czas domowej izolacji wymaga od nas nie lada kreatywności, by w możliwie jak najlepszych nastrojach spędzić ten czas. Właśnie dlatego, na Instagramie, powstało wyzwanie pod hashtagiem #quarantinepillowchallenge lub #pillowchallenge, które polega na "ubraniu się" w poduszkę, przytrzymując ją jedynie paskiem zapiętym w talii. Wyzwanie podjęło mnóstwo osób z całego świata, a także wiele gwiazd. 

Zobacz wideo Gwiazdy biorą udział w wyzwaniu - #pillowchallenge

Pillowchallenge - Halle Berry podjęła wyzwanie i rozgrzała Instagram do czerwoności

Jedną ze znanych na całym świecie osób, która zdecydowała się podjąć #pillowchallenge jest Halle Berry. Aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w szpilkach, kapeluszu i okularach, a ciała przysłoniła jedynie poduszą. Mimo poduszki widać jednak, że Halle Berry może pochwalić się niezwykle zgrabną i wysportowaną sylwetką - a przypomnijmy, że gwiazda skończy w tym roku 54 lata. Takiej formy z pewnością pozazdrościć jej może niejedna, nawet dużo młodsza kobieta. 

Już wiecie, że nie mogliście powstrzymać mnie od #PillowChallenge

- napisała Halle Berry na Instagramie.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych aktorką obserwatorów:

Ta poduszka wygląda świetnie na Tobie!
Rozwaliłaś to!
Wooow!
I to wystające biodro!
Wygrałaś!

- czytamy pod zdjęciem.

 
Więcej o: