Roksana Węgiel podczas domowej izolacji postawiła na odważne paznokcie. Fani: "Cudooo"

Roksana Węgiel spędza domową izolację głównie na nauce. Ostatnio, podzieliła się na Instagramie zdjęciem znad książek. Uwagę przykuły głównie odważne i długie paznokcie młodej piosenkarki, a także jej makijaż. Fanki były jednak zachwycone.

Roksana Węgiel jest obecnie jedną z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Nastoletnia gwiazda zgromadziła na swoim Instagramie już ponad milion obserwatorów. Sławę przyniosła jej wygrana w programie The Voice Kids, a następnie zwycięstwo w Eurowizji Junior, które spowodowało, że kariera nastolatki zaczęła rozwijać się w ekspresowym tempie. Roksana Węgiel, nawet podczas domowej izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa, pozostaje w stałym kontakcie z fanami poprzez swoje social media. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa ma rady dla Roksany Węgiel

Roksana Węgiel podczas domowej izolacji postawiła na odważne paznokcie

Roksana Węgiel spędza domową izolację m.in. na wypełnianiu swoich szkolnych obowiązków, na których teraz - ze względu na brak koncertów oraz innych projektów zawodowych - może skupić się w zupełności. Na swoim Instagramie opublikowała ostatnio zdjęcie znad książek, które wykonała podczas nauki. 

Learning learning learning

- napisała piosenkarka.

Uwagę jednak przykuł makijaż oraz bardzo odważne - jak na nastolatkę - paznokcie. Podczas siedzenia w domu, Roxie Węgiel postanowiła zaszaleć i zdecydowała się na długi manicure ze srebrnym zdobieniem. Fani nie szczędzili młodej artystce komplementów pod zdjęciem:

Super wyglądasz!
Najpiękniejsza!
Śliczna <3
Cudowna!

- czytamy w komentarzach.

 
Więcej o: