Katarzyna Cichopek zdradziła, jak radzi sobie podczas izolacji. Chodzi z mężem na randki

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel chętnie dzielą się w social mediach swoją codziennością w czasch koronawirusa. Ostatnio, w jednym z wywiadów zdradzili, jak wypełniają sobie czas podczas izolacji oraz to, jak udaje im się "organizować" randki.
Zobacz wideo Co robią gwiazdy podczas wolnego w domach?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel o pracy podczas izolacji

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wraz z dziećmi spędzają czas izolacji w domu. Ze względu na pandemię koronawirusa zostali zmuszeni do zamknięcia swojej szkoły tańca. Małżeństwo wpadło jednak na pomysł, jak - mimo obecnej sytuacji - kontynuować prowadzenie lekcji tańca. Postawili na kursy tańca online.

Szkoła tańca dywanowego okazała się strzałem w dziesiątkę. Zatrzasnęły się jedne drzwi, więc musieliśmy otworzyć inne. Prowadzimy internetowe lekcje dla naszych kursantów i wszystkich chętnych. Naszym marzeniem jest, żeby cała Polska z nami tańczyła

- powiedzieli w wywiadzie z magazynem "Na żywo".

 

Jak Kasia Cichopek i Marcin Hakiel znajdują czas dla siebie?

Nie da się ukryć, że domowa izolacja jest dla wielu par oraz ich relacji prawdziwym sprawdzianem. Niemal nieustanne przebywanie ze sobą, stres towarzyszący obecnej sytuacji, a do tego często dochodzą jeszcze dzieci, które wymagają atencji. Jaki sposób na dbanie o relacje ma Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel? Okazuje się, że regularnie organizują sobie randki w... łazience!

Umawiamy się na randki w łazience. Zamykamy się, siadamy obok siebie i liczymy na to, że dzieci pozwolą nam choć przez kilka minut pobyć tylko we dwoje

- przyznali podczas rozmowy.

Więcej o: