Anna Wendzikowska opublikowała zdjęcie z Warszawy. Została za nie skrytykowana

Anna Wendzikowska napisała na Instagramie, że tęskni za nieograniczoną możliwością wychodzenia z domu. Fotografię opatrzyła zdjęciem, za które została skrytykowana. Jeden z internuatów zarzucił jej bowiem, że nie ma na sobie maseczki ochronnej.

Anna Wendzikowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją wiosenną stylizację. Opisała również, za czym tęskni. Raczej nie przypuszczała, że spadnie na nią za to taka fala krytyki. Internauta skrytykował bowiem prezenterkę za brak maseczki ochronnej.

Zobacz wideo Anna Wendzikowska pokazała, jak jej córka śpiewa. Słodki widok!

Anna Wendzikowska tęskni za "wolnością"

Anna Wendzikowska, jak zdecydowana większość polskich gwiazd, od dłuższego czasu przebywa w domowej izolacji, zgodnie z rządowymi zaleceniami na czas pandemii koronawirusa. Prezenterka zatęskniła za możliwością nieograniczonego wychodzenia na zewnątrz, czym podzieliła się ze swoimi fanami. 

Anna Wendzikowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, w opisie którego napisała, za czym tęskni, czego jej obecnie brakuje:

Wolność... słońce, świeże, powietrze, wiatr we włosach... takie mam proste marzenia

- czytamy na Instagramie Anny Wendzikowskiej.

Na fotografii widzimy Annę Wendzikowską, która pozuje na jednej z warszawskich ulic. Uwagę zwraca piękna, wiosenna stylizacja prezenterki. Gwiazda ma na sobie obłędną, długą, tiulową spódnicę, do tego błękitny sweter oraz sandałki na szpilce.

 

Anna Wendzikowska została skrytykowana za zdjęcie

Zdecydowanej większości fanów stylizacja Anny Wendzikowskiej bardzo przypadła do gustu, czego wyraz dali w licznych pozytywnych komentarzach pod zdjęciem:

Jaki super sweterek
Wyglądasz jak Carrie…
Śliczna jesteś
Chcę powietrza… BTW fajny look
Świetna stylizacja i te buty…

Część fanów solidaryzowała się z prezenterką i dzieliła swoimi, podobnymi doświadczeniami i odczuciami:

Ja już też mam dość, chcę wolności i normalności

Wśród komentujących pojawili się również i tacy, którzy skrytykowali Annę Wendzikowską za to, że nie ma na sobie maseczki ochronnej.

Gdzie maska

Nam się wydaje, że zdjęcie, które Anna Wendzikowska opublikowała na Instagramie, zostało zrobione dużo wcześniej, jeszcze w czasach, kiedy można było bez ograniczeń wychodzić z domu i trzeba było nosić maseczek ochronnych.

Więcej o: