Księżna Kate przyznała się do kłamstwa. "Czuję się z tym podle"

Księżna Kate oraz książę William udzielili ostatnio wywiadu online stacji BBC. Podczas rozmowy, księżna Kate przyznała się do tego, iż w czasie świąt wielkanocnych okłamała swoje dzieci. - Czuje się jak wredna matka - powiedziała żona księcia Williama.

Pandemia koronawirusa spowodowała, że funkcjonowanie ludzi na całym świecie uległo zmianie. Obecnie większość wywiadów odbywa się online, co zauważyć możemy zarówno w polskich, jak i zagranicznych mediach. Ostatnio, takiego wywiadu udzieliła również książęca para - Kate i William. Podczas rozmowy, księżna Kate przyznała się do kłamstwa, które zastosowała wobec swoich dzieci w czasie świąt wielkanocnych. 

Zobacz wideo Kate i William pokazali, jak ich dzieci dziękują sektorowi medycznemu za walkę z koronawirusem

Księżna Kate przyznała się do kłamstwa. "Czuję się z tym podle"

Podczas rozmowy z Tiną Daheley dla telewizji BBC, która odbyła się za pomocą wideokonferencji, księżna Kate oraz książę William opowiedzieli m.in. o tym, jak spędzili święta, a także o tym, jak radzą sobie z domowym nauczaniem w czasie pandemii. Okazuje się, że książęca para nie powiedziała swoim dzieciom o dwutygodniowej przerwie świątecznej, którą obchodzili ich rówieśnicy, kontynuując lekcje ze starszą dwójką. 

Nie mówiliśmy dzieciom, że tak naprawdę nie obchodziliśmy świąt. Czuję się z tym podle

powiedziała nieco zawstydzona księżna Kate.

Odnieśli się również do domowego nauczania swoich dzieci. Książę William przyznał, że efekt takiego rozwiązania jest dość zabawny, natomiast księżna Kate stwierdziła, że jest to nie lada wyzwanie dla niej jako matki.

Więcej o: