Agnieszka Kaczorowska w modnych butach. To model polskiej marki, który jest teraz przeceniony

Agnieszka Kaczorowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie prosto ze swojego tarasu. Jak się okazuje, nawet podczas domowej izolacji wygląda niezwykle stylowo. Fanki Agnieszki zwróciły szczególną uwagę na jej buty. To model polskiej marki!

Agnieszka Kaczorowska już od dłuższego czasu jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Regularnie dzieli się tam momentami z życia prywatnego oraz zawodowego, a także porusza kwestie związane z macierzyństwem. Od jakiegoś czasu publikuje filmiki instruktażowe z serii "taniec z niemowlakiem", który cieszy się wśród internautów sporą popularnością - to ciekawy sposób na aktywne spędzanie czasu podczas domowej izolacji.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o koronawirusie

Agnieszka Kaczorowska w modnych butach. To model polskiej marki

Ostatnio, Agnieszka Kaczorowska podzieliła się zdjęciem prosto ze swojego tarasu, którym również zwróciła uwagę internautek. Obserwatorki tancerki zachwyciły się pudrowo-różowymi butami w stylu sportowym, które Agnieszka wybrała do swojej modnej stylizacji.

Oglądamy świat... jeszcze z tarasu. Słonecznie ale zimno

- napisała pod zdjęciem.

Okazuje się, że pochodzą one z asortymentu polskiej marki Wojas. Za buty, które wybrała Agnieszka Kaczorowska jeszcze niedawno trzeba było zapłacić 359 zł. Jenak obecnie są objęte przeceną, a ich cena została obniżona do 287,20 zł. Pod postem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od obserwatorek tancerki:

Pięknie wyglądasz
Młoda ambitna piękna, podziwiam i kibicuje!
Aga jak zwykle świetnie wyglądasz

- czytamy w komentarzach.

 
Więcej o: