Żabka wprowadza kolejne maseczki ochronne do sprzedaży. Kiedy będziemy mogli je kupić?

Żabka rozpoczęła sprzedaż maseczek ochronnych w ubiegłym tygodniu. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Dlatego sieć zdecydowała się na dalszą dystrybucję maseczek.

Jak informowaliśmy kilka dni temu, sieć sklepów Żabka wprowadziła do sprzedaży najtańsze na rynku maseczki ochronne. Oferta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Dlatego sieć zdecydowała się na jej kontynuację. 

Zobacz wideo Maseczka ochronna: jak ją zrobić?

Żabka: maseczki ochronne

Maseczki ochronne to obecnie towar deficytowy. Dlatego informacja, że sieć Żabka zamierza sprzedawać je w zaskakująco niskiej cenie, wywołała ogromne poruszenie. Maseczki szybko zniknęły ze sklepów. Jak dowiadujemy się ze strony biura prasowego sieci, Żabka rozpoczyna wprowadzanie do sieci kolejnych 10 milionów maseczek sprzedawanych bez zysku. 

- Maseczki przyleciały w dwóch turach, pierwsza w ubiegłą sobotę 18.04.2020 roku i już dzisiaj zrealizowaliśmy dostawy do około 3 tysięcy sklepów, druga wylądowała dzisiaj na Lotnisku Chopina i będzie dystrybuowana od najbliższej środy. Łącznie do końca tygodnia w całej sieci klienci będą mogli zakupić około 10 milionów maseczek. Organizujemy także kolejną, III turę około 10 milionów maseczek, która przyleci 26 kwietnia i będzie dystrybuowana w następnym tygodniu - zdradził Tomasz Suchański Prezes Zarządu firmy Żabka Polska.

Maseczki w Żabce - zasady, cena

Żabka rozpoczęła sprzedaż maseczek ochronnych w ubiegłym tygodniu. Z akcją związane są pewne zasady. Oto najważniejsze z nich:

  • Cena jednej maseczki w 10-paku wynosi poniżej 1,62 PLN brutto.
  • Podczas zakupów jedna osoba może kupić tylko jeden zestaw.
  • Cena odpowiada kosztowi zakupu maseczek oraz ich dostawy do Polski. Tym samym są one sprzedawane są bez marży.

Przeczytaj także:

Więcej o: