Postanowiła sama obciąć swojego psa. Efekt? Internauci płaczą ze śmiechu. "To mini lama"

Hermione Olivia - australijska influencerka - z powodu rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa nie chciała opuszczać domu, by ostrzyc swojego psa, więc postanowiła zrobić to samodzielnie. Efektem pochwaliła się na swoim Instagramie, rozbawiając internautów do łez.

Panująca na świecie pandemia koronawirusa spowodowała, że wiele państw na świecie wprowadziło znaczne ograniczenia w funkcjonowaniu. Zamknięte zostały m.in. galerie handlowe, kina, teatry, salony fryzjerskie i kosmetyczne, a także miejsca zajmujące się pielęgnacją zwierząt. Pewna australijska influencerka postanowiła sama poradzić sobie z zaistniałą sytuacją i podjęła wyzwanie samodzielnego obcięcia swojego pupila. 

Zobacz wideo Kate Hudson pokazała, jak w domu zrobić maseczkę ochronną

Australijska influencerka obcięła swojego psa. Efekt? Internauci płaczą ze śmiechu

Mieszkająca w Australii influencerka, Hermione Olivia, postanowiła ograniczyć do minimum opuszczanie swojego domu, o czym na własnej skórze przekonał się jej pies. Ze względu na zamknięty salon, gdzie do tej pory strzygła swojego psa, Hermione postanowiła samodzielnie ostrzyc pupila. Mogłoby się wydawać, że to nic trudnego, a jednak. Niestety, po strzyżeniu mały pomeranian wyglądał zupełnie inaczej, niż planowała jego właścicielka. Efektem swoich działań, Australijka podzieliła się na swoim Instagramie. Internauci płakali ze śmiechu, o czym pisali w komentarzach, a uroczego pieska porównali do małej lamy.

OMG, wygląda, jakby pies cię zdenerwował... Hahaha!
Najszybszy sposób, by stać się właścicielem małej lamy
Najlepsza rzecz, jaką prawdopodobnie widziałam na Instagramie!
Cały mój makijaż się rozmazał!
Nie mogę przestać się śmiać!

- czytamy w komentarzach. 

 
Więcej o: