Katarzyna Skrzynecka pokazała, jak farbuje włosy w domu. "Nowe zastosowanie worka na śmieci"

Katarzyna Skrzynecka postanowiła zorganizować w swoim domu mały salon fryzjerski. Aktorka zabrała się do farbowania swoich włosów, a efektami pochwaliła się na Instagramie. - Dziękuję za patent, rewelacja - komentują internautki.

Pandemia koronawirusa spowodowała, że w Polsce wprowadzono wiele ograniczeń w codziennym funkcjonowaniu, a także zamknięto wiele sklepów oraz punktów usługowych. Zamknięte cały czas pozostają również salony kosmetyczne oraz fryzjerskie, co sprawia, że niektóre kobiety decydują się na zadbanie o włosy w domowym zaciszu. Jedną z takich kobiet jest Katarzyna Skrzynecka, która postanowiła samodzielnie pofarbować swoje włosy.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o swojej diecie

Katarzyna Skrzynecka pokazała, jak farbuje włosy w domu

Katarzyna Skrzynecka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pokazała, jak samodzielnie farbuje włosy w domu, w trakcie domowej izolacji. Przy okazji podzieliła się patentem, jak podczas tej czynności wykorzystać worek na śmieci i zabezpieczyć okulary przed pobrudzeniem.

Nowe zastosowanie worka na śmieci  oraz śniadaniówek do ochrony okularów przy domowym farbowaniu na "beżowy blond". Taki STAJL na dziś

- napisała aktorka na Instagramie.

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od internautek:

Ładnemu nawet we worku ładnie
Dziękuję za patent na ochronę okularów, rewelacja
Domowy salon fryzjerski najlepszy
Czekamy na efekt po koloryzacji 

- czytamy pod opublikowanym zdjęciem.

 
Więcej o: