Katarzyna Cichopek prowadziła relację live, a w tle pojawił się rozebrany Marcin Hakiel. "Sio golasie"

Katarzyna Cichopek zdecydowała się ostatnio poprowadzić na swoim Instagramie transmisję na żywo. Relację, w pewnym momencie zakłócił jednak jej mąż. Marcin Hakiel wszedł w kadr w samych bokserkach, co rozbawiło nie tylko Kasię, lecz także wszystkich obecnych na live'ie.
Zobacz wideo Co gwiazdy robią podczas wolnego w domach?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel już od dawna chętnie dzielą się w social mediach różnymi momentami ze swojego życia. Domowa izolacja spowodowała, że stali się jeszcze bardziej aktywni i cały czas utrzymują kontakt ze swoimi obserwatorami. Zdecydowali się również na prowadzenie lekcji tańca online na czas, kiedy ich szkoła pozostaje zamknięta. 

Szkoła tańca dywanowego okazała się strzałem w dziesiątkę. Zatrzasnęły się jedne drzwi, więc musieliśmy otworzyć inne. Prowadzimy internetowe lekcje dla naszych kursantów i wszystkich chętnych. Naszym marzeniem jest, żeby cała Polska z nami tańczyła

- powiedzieli w wywiadzie z magazynem "Na żywo".

Katarzyna Cichopek prowadziła relację live, a w tle pojawił się rozebrany Marcin Hakiel

Ostatnio, Katarzyna Cichopek postanowiła na swoim Instagramie poprowadzić relację na żywo, by zainspirować swoje obserwatorki do makijażowych eksperymentów. Transmisję zakłócił jej jednak mąż, który wszedł w kadr mając na sobie jedynie bokserki. Cała sytuacja bardzo rozbawiła aktorkę, która momentalnie zareagowała, wyganiając męża z pokoju.

Chowaj się, sio golasie 

- powiedziała rozbawiona Katarzyna Cichopek.

Trening zrobiłem, to jak mam wyglądać

- odpowiedział nieco zawstydzony, ale również rozbawiony Marcin Hakiel.

Katarzyna Cichopek prowadziła relację live, a w tle pojawił się rozebrany Marcin HakielKatarzyna Cichopek prowadziła relację live, a w tle pojawił się rozebrany Marcin Hakiel https://www.instagram.com/katarzynacichopek/

Więcej o: