Kylie Jenner bez makijażu jest nie do poznania. Jak wygląda podczas izolacji?

Kylie Jenner również stosuje się do zasad izolacji i spędza obecnie dużo czasu w swoim domu. Ostatnio, postanowiła nawet pokazać się swoim fanom bez makijażu. Efekt? Wygląda zupełnie inaczej!
Zobacz wideo Kylie Jenner zabrała córkę na kręgle

Nie da się ukryć, że Kylie Jenner ma miliony fanek na całym świecie, które inspirują się wszystkim, co robi ich idolka. Ubrania, fryzury czy inne dodatki, które nosi szybko stają się hitem wśród panujących trendów. Podobnie jest z makijażem, który jest znakiem rozpoznawczym Kylie Jenner. To między innymi jej kosmetyki do makijażu sprawiły, że stała się ona najmłodszą miliarderką na świecie. Kylie Jenner rzadko pokazuje się bez makijażu dobrowolnie - zazwyczaj uchwycone jest to przez śledzących ją fotoreporterów. Tym razem było jednak inaczej. 

Kylie Jenner bez makijażu podczas domowej izolacji

Ostatnie tygodnie - podobnie jak większość ludzi - Kylie Jenner spędza w domowej izolacji. To czas, w którym również ona postanowiła nieco zrezygnować z makijażu i dać cerze odpocząć. Na swoim Instagramie udostępniła relację, na której jest zupełnie bez makijażu i w piżamie. Trzeba przyznać, że Kylie Jenner bez makijażu wygląda zupełnie inaczej niż zazwyczaj, w mocnym makijażu. Dopiero w takiej wersji widać, że Kylie jest jeszcze bardzo młodą dziewczyną.

Piżama w awokado przez cały dzień

- napisała Kylie.

Kylie Jenner bez makijażuKylie Jenner bez makijażu https://www.instagram.com/kyliejenner/

Co sądzicie o wersji Kylie Jenner bez makijażu? My jesteśmy jak najbardziej na tak!

Więcej o: