Agnieszka Kaczorowska oskarżona o retusz zdjęć. Riposta jej męża bezbłędna

Agnieszka Kaczorowska pod jednym ze swoich ostatnich zdjęć na Instagramie została oskarżona o przerabianie swojego ciała na zdjęciach. W obronie stanął jej mąż - Maciej Pela, który swoją ciętą ripostą uciął dalszą dyskusję.
Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska mówi o koronawirusie

Agnieszka Kaczorowska w ostatnim czasie jest bardzo aktywna na Instagramie. Od jakiegoś czasu publikuje filmiki instruktażowe z serii "taniec z niemowlakiem", który cieszy się wśród internautów sporą popularnością - to ciekawy sposób na aktywne spędzanie czasu podczas domowej izolacji, do której inspiruje swoich obserwatorów. 

Agnieszka Kaczorowska oskarżona o retusz zdjęć. Obronna riposta jej męża bezbłędna

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela byli ostatnio gośćmi (w formie połączenia internetowego) w porannej telewizji śniadaniowej. Po wystąpieniu opublikowali na Instagramie wspólne zdjęcie prosto z kanapy, z której udzielali wywiadu.

Wpadliśmy dziś rano do @dziendobrytvn. Oczywiście #online prosto z naszej kanapy. Mówiliśmy o akcji #mimanchiitalia, do której serdecznie zachęcamy! Niech słoneczna #Italia poczuje dobrą energię od Polaków, którzy ją kochają i jeszcze na pewno nie raz do niej wrócą! Tymczasem życzymy Wam pięknego dnia! Wszystko będzie dobrze. Dziś. Jutro. I w przyszłości

- napisała Agnieszka pod postem.

W komentarzach jedna z obserwatorek oskarżyła Agnieszkę o to, że na opublikowanym zdjęciu, wyretuszowała sobie palce u stóp.

Na kwarantannie chyba trochę za bardzo palce u stóp rosną, tak słyszałam

- napisała internautka.

Na kwarantannie trochę za bardzo niektórzy cofają się do poziomu ameby, tak słyszałem

- uciął dyskusję Maciej Pela.

 
Więcej o: