Izabela Janachowska szyje maseczki ochronne dla panien młodych. Pomysł podzielił internautów

Izabela Janachowska postanowiła wyjść naprzeciw pannom młodym, które w tym trudnym czasie zdeydują się wziąć ślub i zaproektowała dla nich wyjątkowe maseczki ochronne. Niestety, pomysł nie wszystkim internautom przypadł do gustu, a w komentarzach na Instagramie rozpętała się burza.

Maseczki ochronne towarzyszą nam obecnie każdego dnia i prawdopodobnie zostaną z nami jeszcze przez jakiś czas. Mimo trudnej sytuacji, którą spowodowała pandemia koronawirusa, część par nadal decyduje się zawrzeć związek małżeński. Wszystkim tym pannom młodym, które decydują się teraz powiedzieć sakramentalne "tak", Izabela Janachowska wyszła naprzeciw i zaprojektowała kolekcję maseczek ochronnych.

Zobacz wideo Izabela Janachowska o projekcie Wedding Dream

Izabela Janachowska szyje maseczki ochronne dla panien młodych. Pomysł podzielił internautów

Izabela Janachowska podzieliła się swoim nowym projektem na instagramowym profilu. Ekspertka ślubna zaprojektowała kolekcję maseczek ochronnych, które idealnie współgrać będą z suknią ślubną panny młodej.

Kochani pomyślałam o Pannach Młodych, które mają ślub w tym roku i jeśli nic się nie zmieni będą musiały w tym wyjątkowym dniu nosić maseczkę...specjalnie stworzyłam takie, które pasują do sukien ślubnych z mojej kolekcji i do każdej zamówionej u mnie w showroomie sukni dołączona będzie piękna maseczka. Są koronkowe, błyszczące, delikatnie zdobione, białe, bezowe... idealne!!!

- napisała Izabela Janachowska.

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od zachwyconych pomysłem internautek:

Jesteś wspaniała, ja i wiele innych kobiet doceniamy Twoje zaangażowanie i serce, aby w tym trudnym czasie ślub dla panny młodej pozostał nadal wyjątkowy
Bardzo dobry pomysł
Fajna inicjatywa
Cudowny pomysł
Ale piękne. Pani to nawet podczas pandemii wygląda olśniewająco

- czytamy w komentarzach.

 

Jednak nie wszystkim pomysł Izabeli przypadł do gustu. Znalazło się wielu hejterów, którzy ostro skrytykowali ten pomysł:

Jest Pani piękną mądrą kobietą, dostosowuje się Pani do sytuacji w której znaleźliśmy się. Ale pomyślcie kobiety po co to maski? Przed czym one nas mają chronić? Bo na pewno nie przed wirusem
Wolałabym zdecydowanie odwołać ślub, niż pójść w takiej przed ołtarz
W jaki niby sposób koronkowa maseczka ma chronić przed koronawirusem. Przecież to ma dziury. Z fizyką na bakier
Koszmar. Żeby zarabiać na na pandemii i tragedii ludzi. Smutne to jest

- pisali w komentarzach pod postem.

Izabela Janachowska postanowiła nie odpuszczać hejterom i odniosła się do ich krytyki na swoim InstaStory, czym ucięła ich dalszą krytykę.

Izabela Janachowska szyje maseczki ochronne dla panien młodychIzabela Janachowska szyje maseczki ochronne dla panien młodych https://www.instagram.com/izabelajanachowska/

Więcej o: