Natalia Siwiec na zdjęciu w bikini. Gwiazda zdradza, ile przytyła w czasie kwarantanny

Natalia Siwiec w czasie kwarantanny przytyła trzy kilogramy. - Co 30 minut sprawdzam, czy coś nie czeka na mnie w lodówce - napisała pod jednym ze swoich najnowszych zdjęć na Instagramie.

Natalia Siwiec niedawno wróciła do kraju z kilkumiesięcznych wakacji. Gwiazda wraz z rodziną spędzała czas w Tulum w Meksyku oraz w Miami w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz wideo Natalia Siwiec i jej córka na uroczym nagraniu:

Natalia Siwiec w Dzień Dobry TVN

W związku z wybuchem światowej pandemii pobyt na zagranicznych wakacjach gwiazdy znacznie się przedłużył. O trudnej podróży powrotnej do kraju gwiazda opowiedziała niedawno w Dzień Dobry TVN. Do domu wracali przez Londyn, Frankfurt i Berlin. 

Natalia Siwiec przytyła na kwarantannie

Po powrocie do Polski Natalia Siwiec wraz z mężem i córką przebywa na obowiązkowej kwarantannie. Ostatnio na jej profilu na Instagramie pojawiło się wspomnienie z ostatnich wakacji. 

Siwiec przyznaje, że w czasie kwarantanny przytyła. - Będąc w Tulum, pięć razy w tygodniu ćwiczyłam (to zdjęcie z tamtego okresu), jadłam zdrowo i nie za dużo. Na kwarantannie mam wrażenie, że jem cały czas. Co 30 minut sprawdzam, czy coś nie czeka na mnie w lodówce. Przytyłam 3 kilogramy - wyznała gwiazda.

 

Pod postem pojawiły się liczne komentarze. Wiele osób zachwyca się piękną sylwetką Natalii. Pojawiły się także liczne głosy wsparcia i wskazówki. Oto niektóre z nich:

Napisz na lodówce "tu nic dla ciebie nie ma". Koleżanka mówi, że działa!
Ja biegam w kółko po ogrodzie. Stwierdziłam, że skoro jest słabo to chociaż schudnę.
Na początku tak samo, plus 3, ale teraz po duch miesiącach na kwarantannie już jest minus 2. Przestałam zbliżać się do lodówki.
Więcej o: