Modelka powiedziała, że pandemia koronawirusa to prezent. Internauci oburzeni: "Totalna bezmyślność"

Modelka Elyse Knowles w jednym z ostatnich wywiadów nazwała pandemię koronawirysa prezentem dla planety. Tymi słowami wywołała burzę w mediach społecznościowych. Internauci nie do końca zrozumieli jednak, o co chodziło modelce.
Zobacz wideo Kate Hudson pokazała, jak w domu zrobić maseczkę ochronną

Modelka powiedziała, że pandemia koronawirusa to prezent dla planety

Z okazji Dnia Ziemi, który obchodzimy 22 kwietnia, modelka Elyse Knowles udzieliła wywiadu "A Conscious Collection", w którym poruszyła również temat panującej na świecie pandemii koronawirusa. -  Podczas gdy rozprzestrzenianie się koronawirusa jest druzgocące na niezliczone sposoby, jeśli szukamy czegoś pozytywnego, dostrzeżemy prezent, który otrzymaliśmy od naszej planety. Nasz świat może odetchnąć i zresetować - powiedziała modelka. 

Większość internautów nie do końca zrozumiała, co modelka tak naprawdę miała na myśli. W efekcie czego, w Internecie wylała się na nią fala krytyki:

Brak szacunku. To po prostu bezmyślność
Ludzie stracili życie. To nie jest prezent od planety. To tragiczna choroba zabijająca tysiące
Powiedz to rodzinom zmarłych. Cholerna idiotka

- pisali.

Znalazły się jednak osoby, które domyśliły się, co modelka miała na myśli pod pojęciem "prezentu dla planety" i starały się to wytłumaczyć innym:

Prawdopodobnie nie tak powinnaś to powiedzieć, ale masz rację. Niezwykle smutne i niefortunne jest to, że dochodzi do zgonów, ale fakty mówią same za siebie: obecnie odnotowuje się spadek poziomu zanieczyszczenia
Ludzie są plagą planety i teraz w czasach społecznej kwarantanny zaczyna się ona powoli leczyć, zanim zaczniemy ją znowu niszczyć

- czytamy w komentarzach. 

Źródło: dailymail.co.uk

Więcej o:
Komentarze (4)
Modelka powiedziała, że pandemia koronawirusa to prezent. Internauci oburzeni: "Totalna bezmyślność"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kunwyscigowy

  Oceniono 7 razy 5

  Nic nowego ta Pani nie odkryła. Wszystko jest względne! to co złe dla jednostki może być dobre dla ogółu. A tragiczne wydarzenia często prowadzą do lepszego w przyszłości.
  "Totalnie bezmyślni" są ci którzy wierzą w to że zło jest "wartością bezwzględną" - czyli że jakieś zło jest złe z punktu widzenia wszystkich.

 • gelerthh

  Oceniono 3 razy 3

  niestety, ale ma rację indywidualnie dramat...
  dla ludzi.. masakra...
  dla planety przyrody dobro..

 • inka2017

  0

  wiem ludzie chorują, umierają, tracą pracę to dramat, ale może ci którzy zatrzymali się na chwilę zdadzą sobie sprawę że nie trzeba mieć co roku nowego telefonu, kolejnej pary butów, płaszcza, torebki itp. itd. To pomoże naszej małej ziemi.

 • Gość: Renete

  Oceniono 7 razy -7

  A czego się spodziewacie po modelce? Intelektu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX