Modelka powiedziała, że pandemia koronawirusa to prezent. Internauci oburzeni: "Totalna bezmyślność"

Modelka Elyse Knowles w jednym z ostatnich wywiadów nazwała pandemię koronawirysa prezentem dla planety. Tymi słowami wywołała burzę w mediach społecznościowych. Internauci nie do końca zrozumieli jednak, o co chodziło modelce.
Zobacz wideo Kate Hudson pokazała, jak w domu zrobić maseczkę ochronną

Modelka powiedziała, że pandemia koronawirusa to prezent dla planety

Z okazji Dnia Ziemi, który obchodzimy 22 kwietnia, modelka Elyse Knowles udzieliła wywiadu "A Conscious Collection", w którym poruszyła również temat panującej na świecie pandemii koronawirusa. -  Podczas gdy rozprzestrzenianie się koronawirusa jest druzgocące na niezliczone sposoby, jeśli szukamy czegoś pozytywnego, dostrzeżemy prezent, który otrzymaliśmy od naszej planety. Nasz świat może odetchnąć i zresetować - powiedziała modelka. 

Większość internautów nie do końca zrozumiała, co modelka tak naprawdę miała na myśli. W efekcie czego, w Internecie wylała się na nią fala krytyki:

Brak szacunku. To po prostu bezmyślność
Ludzie stracili życie. To nie jest prezent od planety. To tragiczna choroba zabijająca tysiące
Powiedz to rodzinom zmarłych. Cholerna idiotka

- pisali.

Znalazły się jednak osoby, które domyśliły się, co modelka miała na myśli pod pojęciem "prezentu dla planety" i starały się to wytłumaczyć innym:

Prawdopodobnie nie tak powinnaś to powiedzieć, ale masz rację. Niezwykle smutne i niefortunne jest to, że dochodzi do zgonów, ale fakty mówią same za siebie: obecnie odnotowuje się spadek poziomu zanieczyszczenia
Ludzie są plagą planety i teraz w czasach społecznej kwarantanny zaczyna się ona powoli leczyć, zanim zaczniemy ją znowu niszczyć

- czytamy w komentarzach. 

Źródło: dailymail.co.uk

Więcej o: