Małgorzata Kożuchowska przebrała się za postać z "Alicji w Krainie Czarów". Efekt? Powalający!

Małgorzata Kożuchowska, mimo pandemii koronawirusa, postanowiła w wyjątkowy sposób uczcić swoje urodziny. Z tej okazji przebrała się za Kapelusznika z filmu "Alicja w Krainie Czarów". Aktorka całą charakteryzację krok po kroku pokazała na swoim Instagramie. Fani: "I tu widać, kto ma talent".

Małgorzata Kożuchowska świętuje urodziny na Instagramie w stylu "Alicji w Krainie Czarów"

Małgorzata Kożuchowska obchodziła 27 kwietnia swoje urodziny. Mimo trwającej pandemii koronawirusa, postanowiła w wyjątkowy sposób uczcić ten wyjątkowy dla niej dzień. Zorganizowała internetowe urodziny w stylu "Alicji w Krainie Czarów", a w ten wyjątkowy projekt włączyli się również Joanna Koroniewska, Ada Fijał, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Magda Gessler. - Kochani!!! Dzięki moim wspaniałym przyjaciołom spełniłam swoje wielkie marzenie!!! Zapraszam Was na urodzinowy tort u Kapelusznika!!! - napisała aktorka pod postem na Instagramie.

 

Małgorzata Kożuchowska pokazała, jak wykonała charakteryzację Kapelusznika

Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła wszystkich swoją urodzinową charakteryzacją. Aktorka przebrała się za kapelusznika, a cały makijaż wykonała samodzielnie. Filmik z przygotować opublikowała na IGTV. Jak przyznała w komentarzach, całość zajęła jej zaledwie 15 minut. 

Moje spontanicznie zorganizowane przyjęcie urodzinowe w stylu "Alicji w Krainie Czarów" w czasach domowej kwarantanny to było wyzwanie! Ale okazało się, że dla naszej ekipy nie ma rzeczy niemożliwych! Każdy nie tylko samodzielnie przygotował scenografię, swój kostium i charakteryzację, ale też sam lub z pomocą rodziny nagrał video w swoim ogródku, domu, na tarasie czy przed! Cieszę się bardzo, że nasza pierwsza domowa produkcja tak Wam się podoba. Może powinniśmy pomyśleć o tym w szerszej perspektywie... 

- napisała aktorka pod filmikiem.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska pokazała, jak wykonuje charakteryzację z "Alicji w Krainie Czarów"

Obserwatorzy byli pod wrażeniem zdolności Małgorzaty Kożuchowskiej i nie szczędzili jej komplementów pod postem:

Jestem pod ogromnym wrażeniem
Byłem pewny, że jakaś dziewczynę z mejkapowni wzięłaś! Szacun. Mega robota
Super pomysł i wykonanie!
Mistrzowsko!!!
Świetnie! I tu widać, kto ma talent.
Więcej o: