Anna Wendzikowska w sukience z sieciówki za mniej niż 80 zł. Fanki: "Skąd to cudeńko?"

Anna Wendzikowska opublikowała na Instagramie zdjęcie w sukience, która podbiła serca jej obserwatorek. - Skąd taka piękna sukieneczka? - pytały. Okazuje się, że sukienka pochodzi z popularnej sieciówki i kosztuje mniej niż 80 zł. Wiemy, gdzie możecie ją kupić.

Anna Wendzikowska podczas trwania pandemii koronawirusa regularnie obecna jest w programie "Dzień Dobry TVN", gdzie za pomocą transmisji online podpowiada widzom, co ciekawego mogą obejrzeć podczas siedzenia w domu. Ostatnio, opublikowała na Instagramie zdjęcie zrobione tuż po jej występie w programie pokazując, jak wygląda jej home office. Internautki zwróciły jednak uwagę na niezwykle modną sukienkę dziennikarki.

Zobacz wideo Co gwiazdy robią podczas wolnego w domach?

Anna Wendzikowska w sukience z sieciówki za mniej niż 80 zł

Anna Wendzikowska ma niezwykłe wyczucie stylu i bardzo często zachwyca fanki swoimi stylizacjami. Oprócz projektów od znanych projektantów, dziennikarka sięga również po ubrania ze znanych sieciówek, w których wygląda również stylowo, co udowodniła ostatnio na Instagramie. 

Dzisiaj znowu zaprosiłam Was do siebie jak co piątek w @dziendobrytvn opowiadałam, co możecie obejrzeć w domu. Tym razem polecałam filmy dokumentalne

- napisała dziennikarka pod zdjęciem.

Internautki zwróciły uwagę na jej niezwykle modną sukienkę w drobne groszki. Pod postem pojawiło się mnóstwo pytań, skąd pochodzi ta sukienka. Okazuje się, że jest to model pochodzący z popularnej sieciówki Sinsay i kosztuje jedynie 79,99 zł. 

Świetna sukienka! Uwielbiam drobne groszki!
Pięknie pani wyglada 
Sukienka!
Styl i piękność

- pisali fani w komentarzach.

 
Więcej o: