Julia Wieniawa odwiedziła Marcina Tyszkę. Fotograf zrobił jej spontaniczną sesję. Efekt?

Julia Weniawa wpadła ostatnio z odwiedzinami do Marcina Tyszki. Znany fotograf nie wytrzymał i pokusił się o zrobienie aktorce kilku spontanicznych zdjęć, a efektem podzielił się na Instagramie. - Nawet w worku wygląda jak milion dolarów - przyznał Marcin Tyszka.

Czas domowej izolacji daje się we znaki wielu osobom. Również znane osoby ze świata show-biznesu mają obecnie dużo czasu wolnego, ze względu na przestój w produkcjach filmowych czy teatralnych. Okazuje się, że po tych kilku tygodniach, niektórzy bardzo tęsknią za swoją pracą. Ostatnio, Julia Wieniawa odwiedziła Marcina Tyszkę, a ten spontanicznie złapał za telefon i zrobił jej sesję zdjęciową. Efekt?

Zobacz wideo Co gwiazdy robią podczas wolnego w domach?

Julia Wieniawa w spontanicznej sesji Marcina Tyszki

Nie jest tajemnicą, że Julia Wieniawa jest niezwykle atrakcyjną i piękną młodą kobietą. Zgadza się z tym również jeden z najlepszych polskich fotografów. Marcin Tyszka opublikował na swoim Instagramie efekt spontanicznej sesji, którą wykonał Julii w swoim mieszkaniu. Na zdjęciu, Julia Wieniawa jest bez makijażu i w swoim codziennym stroju, lecz nadal prezentuje się przepięknie.

Kiedy Sąsiadka wpadnie do @tysiohome pożyczyć trochę bezglutenowej mąki, której nie mam...w lodówce tylko różowe winko i cytryny z moich zbiorów też bezlgutenowe @juliawieniawa zasiedziała się troszkę, podobno u Tysia bardzo miło... nie przeszkadzał nawet Julio Iglesias z głośnika... aaaaale jesteśmy spragnieni pracy, aż wyciągnąłem telefon i zrobiłem "sesję", zero makijażu czy stylizacji, Julka nie potrzebuje, nawet w worku wygląda jak milion dolarów

- przyznał Marcin Tyszka. 

 
Więcej o: