Anna Kalczyńska przytyła podczas izolacji. Pokazała, co dokładnie jej nie pasuje. "Widzicie to, co ja?"

Anna Kalczyńska przyznała na Instagramie, że podczas domowej zolacji przytyła kilka kilogramów. Miejsca, w których według dziennikarki, przybyło jej centymetrów zaznaczyła na zdjęciach opublikowanych na InstaStories. - Jak dla mnie ostatni dzwonek - napisała.
Zobacz wideo Co gwiazdy robią podczas wolnego w domach?

Anna Kalczyńska jest dziennikarką i jedną z prowadzących poranny program "Dzień Dobry TVN", która od razu zyskała ogromną sympatię widzów. Dziennikarka jest również aktywna na swoich social mediach, gdzie pozostaje w stałym kontakcie z obserwatorami, których zgromadziła już ponad 169 tysięcy. Ostatnio, na swoim InstaStories opublikowała zdjęcia, na których zaznaczyła partie ciała, w których - według dziennikarki - przybyło jej podczas izolacji kilka centymetrów.

Anna Kalczyńska przytyła podczas izolacji. Pokazała, co dokładnie jej nie pasuje w sylwetce

Domowa izolacja  - spowodowana pandemią koronawirusa - to dość trudny czas nie tylko dla nas, lecz także dla naszych figur. Brak codziennej aktywności związanej z przemieszczaniem się po mieście, nieustanne siedzenie w domu i częstsze podjadanie sprawiają, że w łatwy sposób możemy przybrać na wadze. Dodatkowe kilogramy zauważyła u siebie również Anna Kalczyńska, która na co dzień pochwalić się może idealnie zgrabną sylwetką. Na zdjęciach opublikowanych na InstaStories dziennikarka zaznaczyła, co nie do końca podoba jej się w obecnej figurze. 

Widzicie to, co ja? Jak dla mnie - ostatni dzwonek

- napisała Anna Kalczyńska. 

Anna Kalczyńska przytyła podczas izolacji. Pokazała, co dokładnie jej nie pasujeAnna Kalczyńska przytyła podczas izolacji. Pokazała, co dokładnie jej nie pasuje https://www.instagram.com/annakalczynskam/

Więcej o: