Barbara Kurdej-Szatan z ciążowym brzuszkiem w zmysłowej sesji. Zdradziła, który to miesiąc

Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się na Instagramie efektem swojej ciążowej sesji zdjęciowej w bikini. Przy okazji zdradziła również, w którym jest miesiącu. Obserwatorzy jednogłośnie przyznali, że aktorka wygląda zjawiskowo. "Bije od ciebie blask i szczęście" - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Basia Kurdej-Szatan dwuznacznie reaguje na pytanie o ciążę

Barbara Kurdej-Szatan ogłosiła, że spodziewa się dziecka

Barbara Kurdej-Szatan zaskoczyła ostatnio swoich fanów i wraz z mężem poinformowała, że spodziewają się kolejnego dziecka. "Bardzo się cieszymy i chcemy już podzielić się z wami naszym szczęściem. Przez ostatnie dwa lata byłam w mediach w ciąży średnio co 4 miesiące, ale teraz już naprawdę. Czekamy na małego szkraba!" - napisała aktorka kilka dni temu na Instagramie.

Barbara Kurdej-Szatan z ciążowym brzuszkiem w zmysłowej sesji zdjęciowej

Ostatnio na swoim profilu Barbara Kurdej-Szatan opublikowała zdjęcia z najnowszej ciążowej sesji zdjęciowej w bikini, która (jak sama przyznała) powstała nie tylko na pamiątkę, lecz także dla zabicia nudy podczas domowej izolacji spowodowanej pandemią. Obserwatorzy byli zachwyceni i przyznali, że ten stan wyjątkowo służy aktorce, która wygląda fenomenalnie i niezwykle promiennie. Niektórzy zauważyli nawet podobieństwo Basi do Shakiry. 

Kwarantannowe zabijanie nudy i pamiątki <3

- napisała pod zdjęciem aktorka.

Wyglądasz zjawiskowo.
Promieniejesz.
Bosko <3 Kwitniesz.
Ale piękna!!!

- czytamy pod postem.

Ponadto - w komentarzach - Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, w którym jest miesiącu ciąży. "Pani Basiu, który to już miesiąc ciąży?" - zapytała jedna z internautek. "Piąty" - odpowiedziała jej aktorka.

 
Więcej o: