Szymon Hołownia pokazał zdjęcie w maseczce ze spaceru. Uwagę fanów przykuł jeden szczegół

Szymon Hołownia wybrał się na spacer do lasu ze swoimi psami. Uwagę obserwatorów przykuł jeden bardzo istotny szczegół.

Szymon Hołownia uznawany jest ostatnio za najbardziej aktywnego w mediach społecznościowych kandydata na urząd Prezydenta RP. Jego profil na Instagramie obserwuje już ponad 200 tysięcy osób i liczba ta stale rośnie. Hołownia nie tylko ujawnia szczegóły dotyczące swojej kampanii wyborczej i życia zawodowego, ale także coraz odważniej pokazuje swoje życie prywatne. 

Zobacz wideo Szymon Hołownia największym wygranym kampanii?

Szymon Hołownia na spacerze z psami

Niedawno Hołownia wybrał się na spacer wraz ze swoimi psami. - Wszystkim, którzy mogą, Żelka i Grafit polecają wykorzystać sobotę na spacer po lesie - napisał pod zdjęciem. 

 

"A po co ta maseczka w lesie?"

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wielu obserwatorów Hołowni zwróciło uwagę na pewien szczegół:

Panie Szymonie w lesie nie trzeba maseczki. Proszę wentylować się na zdrowie, urocze psiaki.
Panie Szymonie w lesie nie trzeba się katować maseczką!
Szymek! W lesie można zdjąć maskę.
A po co ta maseczka w lesie?! Be free!

Maseczki ochronne w lesie 

Skąd te komentarze obserwatorów Hołowni? Od połowy kwietnia 2020 roku do odwołania w Polsce obowiązuje zasada zakrywania nosa i ust. Na spacer do lasu możemy jednak udać się bez maseczki ochronnej. Warto także dodać, że takie same reguły obowiązują w górach. Obecnie możemy wybrać się na niektóre ze szlaków. Musimy jednak pamiętać, że inne zasady obowiązują w parkach. W tego typu miejscach w czasie spacerów nadal musimy mieć maseczki ochronne. Co więcej, należy pamiętać o zasadzie zachowania dwumetrowego dystansu od innych spacerujących osób. Więcej na ten temat dowiesz się z naszego artykułu:

Więcej o: