Julia Wieniawa już w dzień otwarcia udała się do trzech salonów piękności. Na jakie zabiegi postawiła?

Julia Wieniawa, podobnie jak wiele innych kobiet w Polsce, już pierwszego dnia skorzystała z otwarcia salonów kosmetycznych. Aktorka, na swoim Instagramie pokazała, na jakie zabiegi się zdecydowała. Modne laminowanie rzęs to był dopiero początek.
Zobacz wideo Co robią gwiazdy podczas wolnego w domach?

Z powodu pandemii koronawirusa, już pod koniec marca, zdecydowano o zamknięciu wszystkich salonów fryzjerskich oraz kosmetycznych w Polsce. Kiedy od 4 maja rząd zaczął wprowadzać kolejne etapy odmrożenia gospodarki, większość kobiet czekała na ten moment, kiedy znów będą mogły zadbać o swoją urodę w ulubionych salonach piękności. Jedną z takich kobiet była również Julia Wieniawa, która już pierwszego dnia, kiedy otwarto salony fryzjerskie oraz kosmetyczne, udała się na kilka zabiegów, co pokazała na swoim Instagramie. 

Julia Wieniawa udała się do trzech salonów piękności. Na jakie zabiegi postawiła?

Julia Wieniawa zdecydowała, że nie będzie dłużej czekać i tego samego dnia, kiedy działalność mogły wznowić zarówno salony fryzjerskie, jak i te kosmetyczne, udała się na mały tour po swoich ulubionych miejscach, czym podzieliła się na swoim InstaStories. Na jakie zabiegi się zdecydowała? Na pierwszy ogień poszedł salon kosmetyczny zajmujący się zabiegami na twarz oraz medycyną estetyczną, następnie udała się na popularne wśród kobiet laminowanie rzęs, a na koniec zadbała również o swoją opaleniznę w salonie opalania natryskowego. Julia Wieniawa, nie kryła swojego zadowolenia, że w końcu może w ulubiony sposób zadbać o swoje ciało.

Pierwszy dzień legalnej kosmetyczki. Boże, jak ja tęskniłam

- powiedziała na Instagramie.

Julia Wieniawa korzysta z otwartych salonów kosmetycznychJulia Wieniawa korzysta z otwartych salonów kosmetycznych https://www.instagram.com/juliawieniawa/

Więcej o:
Komentarze (5)
Julia Wieniawa już w dzień otwarcia udała się do trzech salonów piękności. Na jakie zabiegi postawiła?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dante_waw

  Oceniono 3 razy 3

  Zaznacze tylko niesmialo ze to nawet nie plotek... to dodatek kobieta.gazeta.pl..... to pokazuje gdzie redakcja ma swoja "Deklaracje"..

  Ciekawe dlaczego dodatek moto.gazeta.pl nie traktuje swoich czytelnikow (tym razem w wiekszosci mezczyzn) jak kretynow...

 • Gość: Prk

  Oceniono 2 razy 2

  Dlaczego cała się nie zalaminowala?

 • marecky666

  Oceniono 4 razy 2

  Pustaworld

 • vexi

  Oceniono 1 raz 1

  Niech ktoś mnie uszczypnie. Co ja czytam?

 • azjael

  Oceniono 1 raz 1

  "laminowanie rzęs" - czego to baby nie wymyślą?...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX