Joanna Koroniewska w nowej fryzurze. Po długiej przerwie odwiedziła fryzjera. Efekt?

Joanna Koroniewska, podobnie jak Julia Wieniawa, skorzystała z otwartych salonów piękności już pierwszego dnia. Joanna Koroniewska postawiła jednak na wizytę u fryzjera, by odświeżyć kolor włosów. Efektem pochwaliła się na Instagramie.

Po dwóch miesiącach zamkniętych przez pandemię koronawirusa salonów kosmetycznych oraz fryzjerskich, wiele kobiet w Polsce czekało z niecierpliwością na odmrożenie tego sektoru gospodarki. 18 maja ponownie otwarto salony piękności, a klientki tłumnie zaczęły zapisywać się na wizyty. Również wiele gwiazd czekało na ten moment, by w końcu odświeżyć swoje fryzury, zadbać o paznokcie czy stan swojej skóry. Jedną z osób, której już pierwszego dnia udało się dostać do fryzjera jest Joanna Koroniewska, która efektami pochwaliła się na Instagramie.

Joanna Koroniewska po długiej przerwie odwiedziła fryzjera. Nowa fryzura to modny blond

Joanna Koroniewska postanowiła nie czekać ani chwili dłużej i już pierwszego dnia, kiedy otworzyli salony fryzjerskie, udała się na wizytę, by odświeżyć kolor swoich włosów. Efektem koloryzacji pochwaliła się na swoim instagramowym profilu. Aktorka postawiła na modny beżowy blond z subtelnymi refleksami.

- Przygotowania do #domówkaudowborów pełną parą!!! A ponieważ dzisiaj oprócz gościa specjalnego @katarzyna_dowbor_official, która to, mam cichą nadzieję, skarci mego męża a swojego syna, a ja poczuję dziką satysfakcję, odwiedzi nas cudowne młode małżeństwo - @majabohosiewicz i @stary_dzidziutkow! Będzie się działo!!! Tęskniliście?! Spokojnie, na paznokcie i kosmetyczkę jeszcze się nie załapałam, a więc spokojnie, znowu nie będę na tip top - napisała Joanna Koroniewska na Instagramie.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy:

Efekt szałowy!
Rany, jakie to uczucie? Bo ja czekam na jutrzejsza wizytę jak na zbawienie
Rewelacja!
Boska!

- pisali fani w komentarzach.

 
Więcej o: