Anna Lewandowska i jej nowa fryzura. Postawiła na modną koloryzację. Efekt?

Anna Lewandowska po raz pierwszy od wybuchu pandemii oraz pierwszy raz po porodzie udała się do fryzjera, by w końcu odświeżyć kolor włosów i poświęcić chwilę tylko sobie. Tym razem, trenerka postanowiła ponownie rozjaścić swoje włosy. Efekt? Niczym z reklamy!

Już od kilku miesięcy, Anna Lewandowska wraz z mężem i córką Klarą przebywają w swoim domu w Monachium, nie tylko ze względu na pandemię koronawirusa, lecz także na poród trenerki. 6 maja, przyszła bowiem na świat druga córeczka Anny i Roberta Lewandowskich - Laura. Jak sama Anna Lewandowska przyznała, bycie mamą dwójki dzieci nie należy do najłatwiejszych i trudno znaleźć choć chwilę dla siebie. Po dwóch tygodniach po porodzie, Ani się jednak udało i wybrała się do fryzjera, by odświeżyć swój kolor włosów. 

Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie efektem wizyty u fryzjera

Anna Lewandowska również postanowiła skorzystać z ponownie otwartych salonów fryzjerskich w Niemczech i udała się na wizytę, by nie tylko zadbać o swoje włosy, lecz także poświęcić choć chwilę tylko sobie. Anna Lewandowska postanowiła ponownie rozjaśnić swoje pasma i postawiła na refleksy w kolorze beżowo-karmelowego blondu. Koloryzację wykonała w salonie w Monachium, którego właścicielką jest Stephanie Giulia Fox. Trzeba przyznać, że efekt końcowy jest powalający, a włosy Ani wyglądają jak z reklamy. Pod postem opublikowanym na Instagramie salonu, pojawiło się wiele komentarzy, również od polskich fanów. - Piękne włosy piękna Ania - pisały fanki.

Zobacz wideo Anna Lewandowska pochwaliła się nową fryzurą
Więcej o: