Kourtney Kardashian przyznała, że przytyła w czasie pandemii. "Kocham to ciało"

Kourtney Kardashian od jakiegoś czasu dostawała wiele komentarzy, które sugerowały, że gwiazda może być w ciąży. Kourtney Kardashian odniosła się do uszczypliwości na jednym z filmików na YouTube, w którym przyznała, że przytyła w trakcie pandemii i się tego nie wstydzi, bo kocha swoje ciało.
Zobacz wideo Gwiazdy biorą udział w wyzwaniu #pillowchallenge

Kourtney Kardashian, podobnie jak swoje siostry, czas pandemii spędza w swoim domu wraz z dziećmi. Od jakiegoś czasu, Kourtney musiała mierzyć się ze wścibskimi komentarzami fanów, którzy usilnie dopytywali, czy gwiazda spodziewa się kolejnego dziecka. Większość takich komentarzy, najstarsza z sióstr Kardashian stara się raczej ignorować, jednak tym razem postanowiła się odnieść i skomentować pytania internautów.

Kourtney Kardashian przyznała, że przytyła w czasie pandemii

Na jednym z ostatnich filmików, który opublikowała Kourtney Kardashian na YouToube, opowiedziała o tym, jak odniosła się do wścibskich komentarzy internautów oraz o tym, że przytyła w trakcie kwarantanny, jednak zupełnie jej to nie przeszkadza. - Odpowiedziałam, że tak wyglądam i takie mam kształty. To prawda, że przybyło mi kilka kilogramów w trakcie kwarantanny, ale kocham to ciało i jestem z niego dumna. W ten sposób reaguję na negatywne komentarze, choć nie zawsze jest to łatwe - powiedziała Kourtney.

Oprócz tego, Kourtney Kardashian postanowiła dać kilka wskazówek swoim fanom, którzy również spotykają się z hejtem w sieci. - Staraj się, by te słowa na ciebie nie wpływały. Jeśli wiesz, że cię zabolą, po prostu ich nie czytaj. Wiem, że łatwiej jest to powiedzieć, niż zrobić. Mimo to spróbuj szukać czegoś, co wzmocni twoją psychikę - poradziła. 

 
Więcej o: