Nowa fryzura Cristiano Ronaldo podzieliła fanów. "W krótkich włosach lepiej"

Cristiano Ronaldo, jeden z najpopularniejszych piłkarzy na świecie, podczas domowej izolacji postanowił zrezygnować z usług swojego fryzjera i zupełnie zmienił swoją fryzurę. Metamorfoza gwiazdy niestety nie wszystkim przypadła do gustu, a zdania w komentarzach były podzielone.
Zobacz wideo Cristiano Ronaldo obcinany przez swoją partnerkę

Cristiano Ronaldo znany jest ze swojej perfekcji - nie tylko na boisku. Piłkarz nieustannie dba o swoją kondycję fizyczną, a także wygląd. Nie da się ukryć, że na każdym meczu jego fryzura jest idealnie ułożona i dopracowana w najdrobniejszym szczególe. Co ciekawe, podobno Cristiano Ronaldo ma nawet osobistego stylistę fryzur, który zajmuje się strzyżeniem oraz układaniem jego włosów. Jednak podczas domowej izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa, jego fryzura znacznie się zmieniła, czym zdecydował się pochwalić na Instagramie.

Nowa fryzura Cristiano Ronaldo podzieliła fanów. Wygląda jak na początku kariery?

Cristiano Ronaldo opublikował na swoim Instagramie zdjęcie prezentujące jego nową fryzurę. Jak się okazuje, w czasie pandemii, piłkarz zrezygnował z usług swojego fryzjera (boki podcięła mu jedynie jego partnerka) i wyraźnie zapuścił swoje włosy. Fotografia szybko obiegła Internet i zebrała ponad 10 mlin polubień. Niestety, nowa fryzura Cristiano Ronaldo nie wszystkim fanom przypadła do gustu, a pod opublikowanym postem pojawiły się tysiące różnych komentarzy. Jedni byli zachwyceni i od razu przypominali, że miał taką, gdy był piłkarzem Manchesteru United, inni natomiast stanowczo twierdzili, że piłkarz znacznie lepiej wygląda w krótkich włosach.

Zatwierdzacie?

- napisał pod fotografią Cristiano.

 
Więcej o: