Małgorzata Socha zmieniła fryzurę. Przy okazji złamała obowiązujące zasady

Po okresie domowej izolacji gwiazda wybrała się do fryzjera i kosmetyczki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że aktorka zdecydowała się w tym czasie na nagrywanie i wykonywanie zdjęć.

Małgorzata Socha to od lat jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami i poradami na Instagramie. Jej profil obserwuje obecnie ponad 870 tysięcy osób. 

Zobacz wideo Małgorzata Socha relacjonowała wizytę u fryzjera:

Małgorzata Socha u fryzjera i kosmetyczki

Jeden z ostatnich postów aktorki wywołał spore zainteresowanie. Po długim okresie domowej izolacji gwiazda zdecydowała się na wizytę u kosmetyczki i fryzjerki. - Dzisiaj dzień odkurzania! - napisała pod postem.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w czasie pobytu w salonach aktorka zdecydowała się nagrywanie i wykonywanie zdjęć. A to jak powszechnie wiadomo, w czasie wykonywania usługi jest obecnie zakazane. 

 

Nowy reżim sanitarny

Małgorzata Socha nie jest pierwszą gwiazdą, której liczne portale oraz fani wytknęli ten błąd. Podobnie w czasie wizyty u fryzjera w ostatnim czasie zachowały się Natalia Siwiec i Joanna Koroniewska

Od jakiegoś czasu wszystkie lokale fryzjerskie i kosmetyczne muszą działać zgodnie z zasadami nowego reżimu sanitarnego. Jedną z najważniejszych jest zakaz używania telefonów komórkowych w czasie wykonywania usługi. Powód? Komórki są jednym z największych siedlisk bakterii. Oprócz tego w czasie wizyt musimy mieć zasłonięte nosy i usta. 

Przeczytaj także:

Więcej o: