Jennifer Aniston pomaga w walce z koronawirusem. Przeznaczyła na to swoje nagie zdjęcie

Jennifer Aniston jest jedną z najpopuarniejszych i najbardziej lubianych aktorek na świecie. Nic dziwnego, że postanowiła wykorzystać swoją sławę w dobrym celu i wspomóc walkę z koronawirusem. Aktorka przeznaczyła bowiem na aukcję swoje kultowe zdjęcie, na którym pozuje nago.

To zdjęcie Jennifer Aniston zna chyba każdy jej fan. Czarno biały akt zrobiony został w listopadzie 1995 roku przez słynnego fotografa, Marka Seligera. Fotografia ta, w 1996 roku pojawiła się na okładce magazynu "Us", a już wkrótce może wejść w posiadanie jednego z fanów Jennifer Aniston

Zobacz wideo Minęło 16 lat od emisji ostatniego odcinka "Przyjaciół"

Jennifer Aniston pomaga w walce z koronawirusem. Na licytację trafi jej nagie zdjęcie

Jennifer Aniston opublikowała na swoim Instagramie post, w którym przygotowała dla swoich fanów nie lada niespodziankę. Aktorka poinformowała, że jej kultowa, naga fotografia znalazła się wśród 25 portretów wystawionych na aukcję, z której cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc w walce z koronawirusem w USA. Trzeba przyznać, że to prawdziwa gratka dla fanów Jennifer Aniston.

- Mój drogi przyjaciel @markseliger połączył siły z @radvocacy i @christiesinc przeznaczając na aukcję 25 jego portretów - w tym mój - na walkę z COVID-19... 100 proc. przychodów ze sprzedaży tego portretu trafi do @NAFClinics, organizacji, która zapewnia bezpłatne testy i opiekę w całym kraju dla osób słabo leczonych.Aby dowiedzieć się więcej o aukcji kliknijcie w link, w moim bio. Jeszcze raz dziękuję Markowi za umożliwienie mi bycia częścią tego projektu - napisała Jennifer Aniston.

Obok aktorki z uwielbianego na całym świecie serialu "Przyjaciele", na aukcji znalazły się również portrety innych znanych i lubianych osób, w tym Leonardo DiCaprio, Oprah Winfrey czy Baracka Obamy.

 
Więcej o: