Gwiazda Hollywood pokazała, jak koronawirus zniszczył jej włosy. "Proszę, weźcie to na poważnie"

Kolejna gwiazda postanowiła zaapelować do swoich obserwatorów i pokazać, jakie spustoszenie w organizmie sieje koronawirus. Alyssa Milano opublikowała na Instagramie filmik, na którym pokazała, jak COVID-19 wpłynął m.in. na kondycję jej włosów. - Proszę, weźcie to na poważnie. Noście maski - mówi na nagraniu.

Alyssa Milano to amerykańska aktorka, która zyskała rozpoznawalność oraz ogromną sympatię widzów grając Phoebe Halliwell w serialu "Czarodziejki". Aktorka jest aktywna na Instagramie, gdzie zgromadziła prawie 3 miliony obserwatorów. Niestety, Alyssa Milano uległa zakażeniu koronawirusem, a przebieg choroby relacjonowała na swoim Instagramie, by ostrzec swoich fanów.

Jennifer AnistonJennifer Aniston pokazała bardzo smutne zdjęcie ze szpitala. "To jest COVID. To się dzieje naprawdę"

- Nigdy nie byłam tak chora. Wszystko bolało. Utrata węchu. Czułam się, jakby na mojej piersi siedział słoń. Nie mogłam oddychać. Nie mogłam jeść. Schudłam 9 funtów w 2 tygodnie. Zasadniczo miałam wszystkie objawy Covid. Pod sam koniec marca zrobiłam dwa testy i oba były negatywne. Zrobiłem również test na przeciwciała covid (test nakłucia palca) po tym, jak poczułem się trochę lepiej. Negatywny. Po przeżyciu ostatnich 4 miesięcy z utrzymującymi się objawami, takimi jak zawroty głowy, problemy z żołądkiem, nieregularne miesiączki, kołatanie serca, duszność, brak pamięci krótkotrwałej i ogólne złe samopoczucie, poszłam i zrobiłam test przeciwciał z pobranej krwi (nie ukłucia palca) z laboratorium. Wynik był dodatni dla przeciwciał COVID. Miałam Covid19. Chcę tylko, żebyś wiedział, że nasz system testowania jest wadliwy i nie znamy prawdziwych liczb. Chcę też, żebyś wiedział, że ta choroba nie jest mistyfikacją. Myślałam, że umieram. Czułam się, jakbym umierała. Proszę, uważajcie na siebie. Myjcie ręce, zakładajcie maskę i zachowajcie dystans społeczny. Nie chcę, żeby ktokolwiek czuł się tak, jak ja - napisała w jednym ze swoich postów.

Wysportowany pielęgniarz pokazał, jak koronawirus zmienił jego ciałoWysportowany pielęgniarz pokazał, jak koronawirus zmienił jego ciało. Teraz jest nie do poznania

Alyssa Milano pokazała, jak koronawirus zniszczył jej włosy

Alyssa Milano na szczęście wygrała walkę z koronawirusem, jednak nawet po kilku miesiącach nadal musi borykać się z przykrymi skutkami ubocznymi. Aktorka, ku przestrodze, opublikowała na swoim Instagramie filmik, w którym pokazała, jak koronawirus wpłynął na kondycję jej włosów. Na początku nagrania Alyssa Milano pokazała szczotkę do włosów, na której w miarę rozczesywania kolejnych pasm pojawia się coraz więcej kosmyków. Podczas filmu zaapelowała również, by nie bagatelizować wirusa i pamiętać o zakładaniu masek ochronnych.

To jest szczotka do rozczesywania włosów. Moja ulubiona szczotka. Jak widać, w tej chwili nie ma na niej włosów. Pomyślałam, że pokażę wam, co COVID-19 robi z włosami. Proszę, weźcie to na poważnie. Noście maski 

- powiedziała Alyssa Milano.

Zobacz wideo Alyssa Milano pokazała, jak koronawirus wpłynął na jej włosy
Więcej o: