Tomasz Kammel pokazał, jak mieszka. Prezenter TVP postawił na najnowsze trendy w wyposażeniu wnętrz

Tomasz Kammel oprócz zasłużonej pozycji dziennikarza TVP, jest też aktywnym użytkownikiem Instagrama. Na bieżąco relacjonuje wydarzenia ze swojego życia, ale chętnie dzieli się też na pozór nudną codziennością. Dzięki licznym publikacjom fani mogą dowiedzieć się, jak mieszka lubiany prezenter. Wnętrza zachwycają nowoczesnym designem.

Tomasz Kammel od 1997 roku związany jest z telewizją publiczną. Na co dzień mieszka w Warszawie, a zdjęciami ze swojego apartamentu chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. Wyjątkowa przestrzeń została urządzona w zgodzie z aktualnymi trendami. Jasne pomieszczenia z wielkimi oknami to hit ostatnich lat, natomiast odcienie szarości nadają przytulny, domowy wygląd. Dziennikarz dba o sprawność fizyczną, ale obostrzenia nałożone na branżę fitness nie są mu straszne. W mieszkaniu znalazło się także miejsce na własną siłownię. 

Tomasz Kammel na Instagramie. Fani zachwyceni apartamentem prezentera "Co za styl!"

Znany prezenter nie od dziś pokazuje, że żyje w zgodzie z aktualnymi trendami. Już jako prowadzący Randki w Ciemno uchodził za jednego z najlepiej ubranych prezenterów. Jak można zauważyć przekłada się to także na wystrój wnętrz w jego mieszkaniu, które prezentuje na swoim Instagramie. Regularne publikacje, które dalekie są od klasycznych selfie, zwróciły uwagę obserwatorów. 

 
"Co za styl!"
"Fantastyczny design"
"Panie Tomku, siłownia w mieszkaniu to skarb na miarę tych czasów"

-komentowali.

 

Tomasz Kammel nie kryje luksusów. Prywatna siłownia i salon kąpielowy, to tylko nieliczne z pomieszczeń, które pokazuje prezenter

Znany dziennikarz postawił na proste rozwiązania kolorystyczne. Dostrzec możemy klasyczne odcienie niebieskiego, szarości i bieli. Nieliczne beże dodają ciepła i sprawiają, że relaks po pracy może być jeszcze bardziej udany. Uwagę zwraca duże łóżko, a także ściana za nim. Nowoczesne materiałowe wykończenie z pewnością wycisza przestrzeń i nadaje przytulnego charakteru. Podziw budzi także łazienka. Granatowe zasłony, oraz posadzka w orientalne wzory, nadają charakteru i sprawiają, że z powodzeniem przemienia się w salon kąpielowy. Widok z okna sugeruje apartament na wysokościach. Spojrzenie na miasto przez ogromne okna, w towarzystwie gorącej kawy, z pewnością gwarantują udany początek dnia. Uwagę przykuwają także zdjęcia z prywatnej siłowni, która bogata w sprzęt zarówno do cardio, jak i ćwiczeń siłowych z powodzeniem umożliwi panu Tomaszowi dbanie o młodą i atrakcyjną sylwetkę. 

 
 
 
Zobacz wideo Cleo popłakała się w The Voice Kids
Więcej o: