Natalia Siwiec pokazała niepomalowane paznokcie. "To symbol obecnych czasów i odwaga"

Natalia Siwiec opublikowała ostatnio zdjęcie, na którym internautki dopatrzyły się niepomalowanych paznokci. Pod postem zawiązała się dyskusja, a fotografię skomentowała również Mama Ginekolog. - Żadne twoje zdjęcie nie ujęło mnie tak jak to - napisała.
Zobacz wideo Natalia Siwiec opowiedziała, jak dba o urodę

Natalia Siwiec jest jedną z tych gwiazd, które chętnie udzielają się na Instagramie i m.in. w ten sposób utrzymują kontakt z fanami. Natalia regularnie dzieli się momentami zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego, a liczba obserwatorów, którą zgromadziła na swoim profilu jest naprawdę imponująca - obecnie, jej działalność w Internecie śledzi ponad 1,2 mln osób. Nic więc dziwnego, że od czasu do czasu, pod postami Natalii Siwiec zawiązują się przeróżne dyskusje.

Natalia Siwiec pokazała niepomalowane paznokcie. Komentuje Mama Ginekolog

Ostatnio, Natalia Siwiec opublikowała zdjęcie w sandałkach na obcasie, a uwagę internautów zwróciły niepomalowane paznokcie influencerki. Pod postem na temat paznokci (ich stanu i kondycji) rozpętała się prawdziwa burza i niemal każdy z internautów musiał wyrazić swoją opinię. Wśród komentarzy znalazły się również słowa popularnej na Instagramie Nicole Sochacki-Wójcickiej, znanej jako Mama Ginekolog, która przyznała, że pokazywanie się bez idealnych paznokci w dzisiejszych czasach to odwaga.

Natalia obserwuje cię od dawna - nawet kiedyś się poznałyśmy, nie wiem czy pamiętasz. Żadne twoje zdjęcie nie ujęło mnie tak jak to <3. Nie zrobione paznokcie u stóp. To z jednej strony symbol obecnych czasów - a z drugiej odwaga ;) odwaga to cecha która zmienia świat na lepsze

- napisała Mama Ginekolog pod postem Natalii. 

 
Więcej o: