Paznokcie 2020 trendy. Jakie stylizacje będą modne w nadchodzących miesiącach?

Nie ma wątpliwości, że zadbane paznokcie to wizytówka kobiety. Trendy w stylizacji paznokci zmieniają się podobnie, jak te w świecie mody. Jakie paznokcie będą modne w 2020 roku. Oto najgorętsze trendy na nadchodzące miesiące.
Zobacz wideo Dlaczego warto mieć w domu zmywacz do paznokci?

Paznokcie 2020 trendy - pastelowy french manicure

Klasyczny french manicure to ponadczasowa klasyka, która do trendów powróciła już kilka sezonów temu. W sezonie wiosna-lato 2020 nadal będzie on królować, jednak w nieco zmodyfikowanej wersji. Tego lata najmodniejszym manicure będzie french w pastelowym wydaniu - zamiast tradycyjnej, białej końcówki stawiamy na ulubiony kolor, a nawet kilka różnych.

 

Paznokcie 2020 trendy - łąka na paznokciach

Łąka na paznokciach to trend, który przypadnie do gustu niemal każdej kobiecie. Jeśli lubicie kolorowy manicure i niepowtarzalne wzorki - to jest stylizacja dla was. Łąka na paznokciach już podbija Internet, w którym znaleźć możemy wiele inspiracji. Delikatnie, kobieco i w klimacie lata - czujemy, że to właśnie takie stylizacje królować będą w najbliższym czasie na naszych paznokciach

 

Paznokcie 2020 trendy - pastelowe ombre

Obmre nails to paznokcie pomalowane kilkoma lakierami, które dają efekt gradientu. Ten trend powraca do nas niemal każdego sezonu w nieco zmodyfikowanej wersji. Lato 2020 przebiegnie pod znakiem ombre w pastelowych kolorach, które kojarzą nam się przede wszystkim z beztroskim latem. To jedna z najmodniejszych, a zarazem najbardziej pożądanych opcji na sezon wiosna-lato 2020.

 
Więcej o: