Paznokcie 2020 trendy. Stylizacje, które będą najmodniejsze w tym sezonie [ZDJĘCIA]

Zadbane i ładnie pomalowane paznokcie są niewątpliwą wizytówką kobiety. Wiele pań traktuje stylizacje paznokci jako element stylizacji i chce, by utrzymane były one w obowiązujących trendach. Jakie paznokcie będą modne w tym sezonie? Odpowiadamy!
Zobacz wideo Sposoby na pielęgnację dłoni i paznokci

Paznokcie 2020 trendy - pastele w roli głównej

Jednym z trendów, który powraca każdego lata są pastele. Paznokcie w delikatnych, pastelowych odcieniach to strzał w dziesiątkę i prawdziwy hit, który świetnie współgrać będzie ze zwiewnymi stylizacjami podczas upalnych dni. Możesz postawić na matowe paznokcie w jednym z ulubionych odcieni lub zaszaleć z każdym paznokciem w innym kolorze. 

 

Paznokcie 2020 trendy - pastelowy french manicure

Klasyczny french manicure to ponadczasowa klasyka, która do trendów powróciła już kilka sezonów temu. Latem 2020 ten trend znów będzie królować wśród kobiet, jednak w nieco zmodyfikowanej wersji. Tego lata najmodniejszy french manicure to taki, którego końcówka jest nieco inna niż zwykle - zamiast tradycyjnej, białej końcówki stawiamy na ulubiony kolor, a nawet kilka różnych.

 

Paznokcie 2020 trendy - neon powraca

Mamy też świetną wiadomość dla wszystkich fanek neonowych paznokci. Tego lata neony wróciły i są w czołówce trendów w stylizacji paznokci. Neonowy lakier możesz połączyć z różnymi z wakacyjnymi wzorkami. Takie paznokcie z pewnością zostaną zauważone. 

 
Więcej o: