Jakich lakierów do paznokci używa księżna Kate? To produkty, które kosztują 20 zł i są dostępne również w Polsce

Księżna Kate zawsze może pochwalić się nienagannymi paznokciami. Jej manicure jest klasyczny i elegancki, czego wymaga od niej królewski protokół. Jakich lakierów do paznokci używa zatem księżna Kate? Mamy dobrą wiadomość - to produkty, które dostępne są również w Polsce.
Zobacz wideo Księżna Kate to mistrzyni "modowego recyklingu". Niektóre kreacje miała na sobie trzy razy!

Nie da się ukryć, że księżna Kate jest ulubienicą fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Co więcej, uważana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet w swojej rodzinie. Wiele kobiet chętnie inspiruje się jej stylem, bacznie obserwując, co żona księcia Williama zakłada na co dzień oraz na specjalne, oficjalne wystąpienia. Księżna Kate świetnie łączy ubrania najlepszych marek z elementami garderoby, które dostępne są w popularnych sieciówkach. Jednak nie tylko w kwestii stylizacji Kate jest dla swoich fanek wzorem. Wiele kobiet interesuje się również, jaką dietę stosuje oraz jakich kosmetyków używa. 

Jakich lakierów do paznokci używa księżna Kate?

Już jakiś czas temu, stylistka fryzur - Amanda Cook Tyler - zdradziła, jakiego szamponu oraz odżywki używa księżna Kate, że jej włosy są nieustannie w tak dobrej kondycji. Teraz natomiast media obiegła informacja o tym, jakich lakierów do paznokci używa żona księcia Williama, by cieszyć się nienagannym manicurem. Księżna Kate stawia na subtelne i minimalistyczne stylizacje paznokci, które pasują do każdej jej stylizacji. Okazuje się, że od lat używa lakierów marki Essie oraz top coat'u Seche Vite, który przedłuża trwałość lakieru i zapobiega jego odpryskiwaniu.

Więcej o: