Jesienny manicure - oto najmodniejsze stylizacje paznokci. Pięć największych hitów na sezon jesień 2020

Jesienny manicure to przede wszystkim takie modne stylizacje paznokci, jak: niebieski kolor, motywy zwierzęce, ciemne odcienie bordo, fioletu oraz zieleni, french manicure w różnych odmianach oraz klasyczna biel.

Jesienny manicure wcale nie musi być smutny, nudny i pełen szarych kolorów. Wręcz przeciwnie! Specjalnie dla was przygotowaliśmy krótkie zestawienie modnych stylizacji paznokci na nadchodzący sezon jesień 2020. Znajdą coś dla siebie zarówno fanki odważnych i intensywnych kolorów, jak również kobiety, które gustują w klasyce oraz w minimalizmie.

Zobacz wideo Kolorowe lakiery pięknie wyglądają na paznokciach, ale nie tylko... sprawdź, do czego mogą ci się przydać

Jesienny manicure - modne niebieskie paznokcie

Wiedzieliście, że kolor niebieski został okrzyknięty kolorem roku 2020 przez Instytut Pantone? Taki właśnie odcień króluje na paznokciach już od jakiegoś czasu i wciąż będzie popularny w nadchodzącym sezonie jesień 2020. Warto przy tym pamiętać, że modny będzie nie tylko klasyczny błękitny, ale również ten pastelowy oraz wszelkie odcienie granatu.

Jesienny manicure - zwierzęce motywy na paznokciach

Dla odważnych kobiet świetną propozycją na modny manicure są zwierzęce motywy, mogą to być np. cętki. Jeśli nie umiesz wykonać takich wzorów samodzielnie i nie chcesz udawać się do manikiurzystki, sięgnij po popularne w ostatnim czasie naklejki na paznokcie. Są niedrogie, a ich aplikacja zajmie ci zaledwie kilka minut. 

Jesienny manicure - kolory na paznokciach

Modne kolory paznokci w sezonie jesień 2020 to:

  • fiolet,
  • bordo,
  • butelkowa zieleń.

Takie ciemne kolory idealnie będą współgrać z letnią opalenizną i jesiennymi stylizacjami.

Jesienny manicure - french manicure

Dla wszystkich fanek klasycznego french manicure'u mamy dobrą wiadomość. Ta ponadczasowa i elegancka stylizacja właśnie wraca do łask. Do wyboru mamy standardowy french manicure, czyli paznokcie pokryte bezbarwnym, różowym lub beżowym lakierem. Do tego białe końcówki. Można też bardziej zaszaleć. Bardzo modne są również kolorowe końcówki paznokci np. złote lub brokatowe.

Jesienny manicure - białe paznokcie

Białe paznokcie to już ostatnia propozycja wśród najbardziej gorących trendów na nadchodzący sezon jesień 2020. Taki manicure modny był już latem i wciąż będzie bardzo popularny. To rozwiązanie idealne dla tych wszystkich kobiet, które preferują klasykę i spokojne, stonowane kolory. Biały manicure to bowiem bardzo uniwersalna i klasyczna stylizacja paznokci, która regularnie wraca do łask. Nie inaczej jest i w tym sezonie jesień 2020.

Więcej o: