Świąteczne paznokcie - nie tylko klasyczna czerwień. Ciekawe inspiracje na grudzień

Świąteczne paznokcie to nie tylko klasyczny czerwony manicure. Mamy dla was kilka ciekawych propozycji na grudzień.

Wiele osób stawia w okresie świątecznym na klasykę i wybiera czerwony manicure.  Możliwości jest jednak znacznie więcej. Oto kilka ciekawych pomysłów na świąteczny manicure.

Świąteczne paznokcie - czerwień z ozdobami

Czerwień na paznokciach to doskonałe rozwiązanie. Taka kolorystyka doskonale współgra z ozdobami i wzorkami, które wprowadzają w klimat świąt. To m.in. śnieżynki, gwiazdki, choinki. Paznokcie możesz przyozdobić także brokatem - to bardzo prosty zabieg, a daje piękny efekt.

 

Aby twój manicure wyglądał jak najlepiej, nie zapomnij o pielęgnacji dłoni i paznokci. Jeśli obecnie nie jesteś zadowolona z ich kondycji, do świąt pozostało jeszcze kilka tygodni. Masz więc czas, aby coś zmienić. Obejrzyj nasze wideo z poradami na ten temat.

Zobacz wideo Sposoby na pielęgnacje dłoni i paznokci:

Świąteczne paznokcie - modne kolory

Czerwień to nie jedyny kolor, który dobrze łączy się ze świątecznymi ozdobami. Sporą popularnością cieszy się także niebieski, granatowy, fioletowy, zielony i srebrny. Jeśli decydujesz się na ozdoby w klimacie świątecznym, możesz także wybrać delikatny kolor bazowy - na przykład biały lub różne barwy pastelowe. 

Świąteczne paznokcie. Ciekawe inspiracje na grudzieńŚwiąteczne paznokcie. Ciekawe inspiracje na grudzień Instagram.com//the_gelbottle_inc

Świąteczne paznokcie. Ciekawe inspiracje na grudzieńŚwiąteczne paznokcie. Ciekawe inspiracje na grudzień elenisbeautyx//instagram.com

Paznokcie grudzień 2020: modne sweterki

Na wielu zimowych swetrach znajdują się charakterystyczne plecionki. Co ciekawe, podobne kształty można odwzorować na paznokciach. Tego typu wzorki cieszą się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Jednak, aby osiągnąć taki efekt, potrzeba wprawy. Warto więc udać się do zdolnej stylistki paznokci. 

Świąteczne paznokcie. Ciekawe inspiracje na grudzieńŚwiąteczne paznokcie. Ciekawe inspiracje na grudzień ladydi_988_nails//instagram.com

Może cię także zainteresować:

Więcej o: