Paznokcie sylwestrowe 2020 - modne wzory na sylwestrową noc

Paznokcie sylwestrowe to w 2020 roku wyjątkowa ozdoba, która na pewno pomoże paniom wprowadzić odrobinę szaleństwa tego dnia. Modne wzory z pewnością sprawią, że uda nam się dobrze bawić nawet w domowym zaciszu.

Paznokcie na sylwestra, czyli odrobina szaleństwa

Sylwestrowa noc to czas, kiedy każdy chce wyglądać i czuć się wyjątkowo, w końcu to niejako podsumowanie całego roku, a rok 2020 na pewno dał nam mocno w kość, dlatego wejdziemy w nowy z olbrzymią nadzieją i wiarą na lepszy czas. Bez względu na to, w jaki sposób przyjdzie nam spędzić tę wyjątkową noc, paznokcie na sylwestra dopełnią damską stylizację i sprawią, że poczujemy się piękne, eleganckie i bardzo kobiece. Nie zawadzi również postawić na odrobinę szaleństwa i zdecydować się na widoczny i błyszczący wzór - godny sylwestrowej nocy. W bieżącym roku z powodzeniem możemy sobie pozwolić na dowolne kształty, kolory i wzory, obfituje on bowiem w niezwykłą różnorodność pod kątem manicure. Na jakie paznokcie sylwestrowe się zdecydować?

 • głęboką czerń
 • złoto i srebro
 • geometryczne wzory
 • nowy french w żywych kolorach
 • długie, spiłowane w ostry kwadrat lub zupełnie krótkie.

Paznokcie hybrydowe na sylwestra 2020

Paznokcie hybrydowe to rozwiązanie pozwalające nam na dłużej zachować klimat sylwestrowej nocy. Bez względu na to, w jakim towarzystwie i w jakich okolicznościach przyjdzie nam spędzić ostatni dzień 2020 roku, wzory na paznokciach hybrydowych mogą odzwierciedlać naszą osobowość, nawiązywać do świątecznego czasu, być szaleństwem jednej nocy lub po prostu stać się niezwykle kobiecym akcentem dopasowanym do równie pięknej kreacji. Podstawową zaletą paznokci hybrydowych jest również to, że z powodzeniem jesteśmy w stanie wykonać je w domu, wystarczy, że posiadamy odtłuszczać do płytki paznokciowej, lampę UV oraz wybrany lakier + bazę i top, chyba że wybieramy lakier 3w1. Wówczas wystarczy uruchomić wyobraźnię lub po prostu zainspirować się rozwiązaniami, które znajdziemy na Instagramie. Co powiecie chociażby na niezwykle modny - na przestrzeni ostatnich kilku tygodni - trend na Velvet Nails, czyli paznokcie inspirowane aksamitem? 

 

Modne paznokcie sylwestrowe, czyli kilka inspiracji na udany wieczór

Święta, święta i po świętach... Oznacza to jednak, że za chwilę wieczór sylwestrowy. Bez względu na okoliczności warto bawić się dobrze z nadzieją, że kolejny rok przyniesie wiele pomyślnych dni. Dlatego też powinnyśmy zadbać o siebie, pomyśleć o pięknej kreacji i modnych paznokciach sylwestrowych, które z pewnością dodadzą nam wdzięku, kobiecości i uroku. Jeśli nie masz pomysłu na modne paznokcie sylwestrowe, spieszymy z pomocą. Oto kilka inspiracji:

 • złoto i czerń sprawdzają się zawsze, a gdyby tak je połączyć i to jeszcze w macie - co myślicie?
 
 • głęboki kolor i gwiazdki, choinki czy inne świąteczne motywy - to doskonały i bardzo elegancki sposób na przedłużenie świąt, a do tego idealnie sprawdzający się na sylwestra
 
 • metaliczne paznokcie to niezawodne rozwiązanie na sylwestrową noc, można by rzec układ idealny do małej czarnej
 
 • paznokcie niczym z obrazka, czyli chaotyczne ciapki czy kreski mogą uczynić z naszej płytki istne dzieło sztuki
 
 • dodatkowo zdobione - biżuteryjne wzory na pewno zadadzą szyku
 
 • nude, które wcale nie musi oznaczać nudy, wystarczy dodać odrobinę błysku i efekt gotowy
 
Zobacz wideo Paznokcie w kolorze wina i złota krok po kroku
Więcej o: