Paznokcie na karnawał 2021- sprawdź artystyczne wzory na nowy sezon

Paznokcie na karnawał 2021 to prawdziwa sztuka, płytka musi przypominać drogocenny obraz. W cenie jest abstrakcja i misterne wzory, a dla miłośników tradycji pielęgnacyjny French na bazie odżywek.

Modne paznokcie: styczeń 2021. Poznaj gorące trendy 

Podobnie jak impreza sylwestrowa, karnawał w 2021 roku będzie wyjątkowy. Zamiast klubowych imprez oraz wystawnych przyjęć noworocznych będziemy bawić się raczej na domówkach w kameralnym gronie. Co nie znaczy, że stylizacje oraz makijaż mają być nudne i skromne. Przeciwnie, po prawie roku zamknięcia w domach liczy się każdy szczegół, który poprawi nam humor. Strój i modne paznokcie na styczeń 2021 mają być kolorowe i dopracowane w szczegółach. Poniżej prezentujemy gotowe pomysły na karnawałowe paznokcie. Sprawdź i wybierz motyw najlepszy dla siebie. 

Paznokcie karnawałowe- abstrakcyjny obraz 

Paznokcie karnawałowe w stylu abstrakcyjnego obrazu to hit sezonu. Do wykonania takiego manicure warto wykorzystać przeźroczystą bazę, na którą naniesiemy kilka kolorowych plam w różnych odcieniach, lub kolorowe aplikacje. Aktualnie bardzo modne są motywy złote oraz naklejki imitujące kwiaty. Taki abstrakcyjny manicure jest nie tylko modnym dodatkiem, ale dzięki swojej nieregularnej formie można go nosić znacznie dłużej niż monochromatyczną hybrydę. Paznokcie karnawałowe, które przypominają obrazy to gorący trend, ale styliści paznokci mają jeszcze kilka ciekawych propozycji. Szczegóły poniżej. 

Zobacz wideo Paznokcie w kolorze wina i złota krok po kroku

Paznokcie: styczeń 2021. Drogocenna biżuteria 

Paznokcie na styczeń 2021 można opisać w skrócie: ''na bogato''. Oprócz znanych już biżuteryjnych zdobień na płytce pojawiają się też drogocenne kamienie. Dzięki dedykowanym aplikacjom na paznokciu można stworzyć wyjątkowo ciekawych efekt: naturalny kruszec na neutralnej, najlepiej przezroczystej bazie. To zdobienie można zastosować na wybranych paznokciach, zbyt duża ilość kamieni sprawi, że efekt będzie zbyt ciężki.

Paznokcie na karnawał 2021. Zdjęcie ilustracyjnePaznokcie na karnawał 2021. Zdjęcie ilustracyjne marigo20/shutterstock.com

Paznokcie karnawałowe: pomysły na modny manicure

Inne pomysły na paznokcie karnawałowe? Po sezonie błyszczących neonów do łask wracają matowe paznokcie, co nie znaczy, że wzory będą równie skromne. Mat pojawia się w towarzystwie koloru bordo oraz panterki. Co więcej, każdy, kto marzy o małym tatuażu, ale z różnych względów nie może sobie na niego pozwolić, teraz wymarzony napis może wprowadzić na paznokcie. To kolejny artystyczny motyw, który z pewnością zostanie z nami na dłużej. 

Paznokcie na karnawał 2021- French na każdą okazję 

Ten trend jeszcze nie tak dawno był uznawany za niemodny, teraz wraca w wielkim stylu. French to idealne rozwiązanie do pracy oraz na nieformalne spotkanie po godzinach. Uwielbiają go też panny młode, które na tle Frencha mogą ładnie wyeksponować biżuterię. To motyw, który się sprawdza, bo jest bardzo delikatny i elegancki. Pasuje zarówno do krótkiej płytki, jak i bardzo długich paznokci. Zamiast rozbielonej bazy przy bardzo zniszczonych paznokciach można zastosować koloryzującą odżywkę, to prosty i szybki sposób na zadbane paznokcie.

Więcej o: