Paznokcie walentynki 2021. Modne i proste inspiracje na święto zakochanych

Jakie paznokcie sprawdzą się najlepiej na walentynki 2021? Oczywiście te zgodne z najświeższymi trendami. Oto kilka propozycji na zbliżające się święto zakochanych.

Paznokcie walentynki 2021. Modne i proste inspiracje na święto zakochanych

Walentynki już niedługo. Zdaniem wielu osób najlepszym rozwiązaniem na tę okazję jest klasyczna czerwień. Jeśli jednak nie jesteś fanką takiej kolorystyki, poznaj inne pomysły. Oto kilka walentynkowych inspiracji.

Paznokcie walentynki 2021 - kolory roku 2021

Pod koniec ubiegłego roku Instytut Pantone ogłosił, że kolorami 2021 będą szary i żółty. O ile ta druga opcja świetnie sprawdzi się w wiosennym manicure, pierwsza jest doskonałym rozwiązaniem na miesiące zimowe. Szary manicure jest więc naszą pierwszą propozycją na święto zakochanych.

 

Paznokcie walentynki 2021 - minimalistyczny manicure

Poprzednia propozycja jest także zgodna z jednym najważniejszych trendów 2021. Mowa o minimalizmie. Bardzo efektownym, a jednocześnie minimalistycznym rozwiązaniem, są matowe paznokcie. Aby osiągnąć taki efekt, szukaj w drogeriach specjalnych lakierów o matowym wykończeniu.

Zobacz wideo Paznokcie walentynki 2021 krok po kroku:

Paznokcie walentynki 2021 - czerwień i róż

Znudziła ci się klasyczna czerwień na paznokciach? Postaw na dwukolorowy manicure. Świetnym rozwiązaniem na walentynki jest połączenie różu i czerwieni.

 

Paznokcie walentynkowe 2021 - delikatne zdobienia

Fankom minimalizmu powinny spodobać się także delikatne zdobienia. To bardzo prosty manicure, który nie wymaga zaawansowanych umiejętności. Jedną z najlepszych opcji jest manicure z delikatnym złotym lub srebrnym zdobieniem. Może być ono wykonane na beżowym lub różowym lakierze bazowym. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: