Najmodniejszy manicure na wiosnę. Kobiety pokochały ten trend

Jakie paznokcie będą modne wiosną 2021? Ogromną popularnością będzie cieszył się new french manicure. Ten trend pokochają zarówno fanki minimalizmu, jak i większych zdobień. Oto kilka modnych propozycji z Instagrama.

Zastanawiasz się, jaki manicure będzie modny wiosną 2021? Przychodzimy z pomocą. Poznaj trend, który już od jakiegoś czasu cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych.

Najmodniejszy manicure na wiosnę 2021

French manicure jakiś czas temu wrócił do łask, jednak w nieco odmienionej wersji. Pokochają ją zarówno fanki minimalizmu, jak i większych zdobień. Mowa o new french, czyli najmodniejszej stylizacji paznokci na wiosnę 2021. New french to różne wariacje na temat klasycznego french manicure. Takie paznokcie będą idealnym uzupełnieniem wiosennych stylizacji. Podstawą takiego manicure jest oczywiście beżowo-różowy nude. A dodatki są naprawdę różnorodne. Można powiedzieć, że w tej kwestii mamy całkowitą dowolność! Oto kilka ciekawych pomysłów na stylizacje:

  • kolorowe końcówki zamiast klasycznej białej;
  • dodatek charakterystycznego półksiężyca na dole lub na boku płytki paznokcia;
  • ciekawym uzupełnieniem są także odważne neonowe wzorki.

Przez pewne powszechne błędy manicure może być nietrwały i prezentować się nieestetycznie. Warto więc je wyeliminować. Drobne zmiany mogą przynieść wiele korzyści! Przeczytaj nasz artykuł na ten temat:

Najmodniejszy manicure na wiosnę 2021 - new french 

French manicure wraca do łask. Obecnie szczególną popularnością cieszy się kolorowy french (new french manciure). Zobaczcie, jak prezentuje się ten trend. Oto kilka ciekawych inspiracji z Instagrama:

 
 
 

Jak zadbać o paznokcie na wiosnę?

Piękne paznokcie to zadbane paznokcie. Aby twój manicure prezentował się wspaniale na wiosnę, warto pamiętać o kilku krokach. Jak powinna wyglądać pielęgnacja dłoni i paznokci? Dowiesz się z naszego filmu:

Zobacz wideo Sposoby na pielęgnację dłoni i paznokci:

Może cię także zainteresować:

Więcej o: