Takie paznokcie są kiczowate i już dawno niemodne. Nie noś takich, jeśli nie chcesz być kojarzona ze złym gustem

Piękne i zadbane paznokcie to zdaniem wielu osób doskonała wizytówka. Dlatego jeśli nie chcesz być kojarzona ze złym gustem, unikaj pewnych tylizacji. Są bardzo kiczowate i już dawno przestały być modne.

Manicure potrafi świetnie dopełnić różne stylizacje. Z jakich stylizacji warto jednak zrezygnować? Oto trzy przykłady kiczowatego manicure. Naszym zdaniem takie paznokcie zazwyczaj nie prezentują się dobrze.

Kiczowaty i niemodny manicure: Wampirze paznokcie

Kilkucentymetrowy manicure zazwyczaj przyciąga wzrok innych osób. Jednak takie wyjątkowo długie paznokcie nie tylko utrudniają codzienne funkcjonowanie, lecz także bardzo często wyglądają kiczowato. Kilka lat temu głośno zrobiło się o wampirzym manicure. Powstaje on zazwyczaj na podstawie przedłużone paznokcia - najcześciej za pomocą spiłowanego akrylu lub tipsów. Jest to oczywiście zawsze kwestia indywidualnych preferencji, ale naszym zdaniem nie wygląda to dobrze. 

 

Kiczowaty i niemodny manicure: Plastikowe tipsy

Od wielu lat ogromną popularnością cieszy się manicure hybrydowy. Jednak zanim ten sposób stylizacji paznokci stał się powszechny, wiele kobiet stawiało na plastikowe tipsy. Obecnie wiele modeli tego typu, podobnie jak słynne białe kozaczki, to symbol kiczu. 

Zobacz wideo Paznokcie w kolorze wina i złota krok po kroku:

Kiczowaty i niemodny manicure: Krzykliwe ozdoby

Jakiś czas temu bardzo modne stało się zdobienie paznokcie cyrkoniami. Taki manicure może oczywiście prezentować się zjawiskowo. Co więcej, mogą go polubić nawet osoby, które nie są fanami przepychu. Jednak w tym przypadku łatwo o przesadę. Gdy ozdób na paznokciach jest zbyt dużo, całość prezentuje się bardzo kiczowato. 

 

Mimo że manicure hybrydowy cieszy się ogromną popularnością, wiele osób nadal wybiera tradycyjną metodę stylizacji paznokci. Chcesz wykonać perfekcyjny manicure? Poznaj powszechne błędy, przez które efekt końcowy nie jest zadowalający. Drobne zmiany mogą przynieść wiele korzyści:

Może cię także zainteresować:

Więcej o: