Paznokcie na lato 2021. Kiedyś nikt nie odważyłby się na ten manicure, teraz to największy hit lata

Wakacyjne trendy w manicure obfitują w wiele różnorodnych i naprawdę interesujących propozycji, z których każdy wybierze coś dla siebie. Wśród nich wyróżnia się jednak jedna stylizacja, na której punkcie szczególnie oszalały Instagramerki. Jeszcze parę lat temu mało kto odważyłby się na taki mani.

Manicure hybrydowy jest obecnie najczęściej wybieraną metodą zdobienia paznokci. Nic w tym dziwnego — jest niezwykle trwały, co czyni go naprawdę praktyczną opcją, niewymagającą ciągłego poprawiania. Dobrze wykonany potrafi przetrwać na paznokciach nawet trzy tygodnie! Niestety, po tym czasie u nasady paznokcia pojawia się już widoczny odrost niepokryty lakierem, przez co manicure wygląda niechlujnie. Stylistki znalazły jednak doskonały sposób na to, jak sobie z tym poradzić, by cieszyć się schludnym manicure jeszcze dłużej. A proponowany przez nich sposób stylizacji stał się już jednym z największych hitów tego lata.

Zobacz wideo

Modne paznokcie na wakacje 2021

O czym mowa? O metodzie zwanej half-dip mani, dzięki której skutecznie zamaskujemy odrost na paznokciach, ponieważ już podczas tworzenia manicure lakier nakładamy tylko na górną część płytki. Dolna część paznokcia pozostaje naturalna, przykrywamy ją jedynie bezbarwnym lakierem.

joanna koroniewska Joanna Koroniewska zachwyca w komplecie garniturowym z szortami polskiej marki! Ma piękny, intensywny kolor

 

Jak uzyskać taki efekt? Potrzebujemy do tego taśmy klejącej, którą naklejamy u nasady paznokcia. Pozostałą część malujemy w taki sam sposób, jak standardowy manicure hybrydowy. Następnie odklejamy taśmę i pokrywamy całość bezbarwnym top coatem.

Tak wykonany manicure wygląda nie tylko bardzo stylowo i oryginalnie, ale przede wszystkim jest naprawdę praktyczny. Starannie wykonany nie odpryśnie, a dzięki naturalnej nasadzie nie musimy martwić się o niechlujny odrost.

Barbara Kurdej-Szatan Barbara Kurdej-Szatan w najmodniejszej sukience tego sezonu. Fani: "Petarda!"

Więcej o: