Takie paznokcie to hit jesieni. Kiedyś mało kto je wybierał

Klasyczny czerwony manicure to zwykle jesienny hit. Obecnie jest podobnie. Jesienią ten kolor prezentuje się zdecydowanie najlepiej, pasuje do wielu jesiennych stylizacji. Jednak nie jest to jedyna opcja. Oto kilka propozycji na jesienne miesiące.

W tym sezonie pojawiło się wiele ciekawych propozycji. Spośród nich z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Pierwszy trend budzi niemałe kontrowersje. Powód? Kiedyś mało kto decydował się na taki manicure. Mowa oczywiście o czarnych paznokciach, które stały się bardzo modne już latem. I trend ten jest nadal aktualny.

Zobacz wideo Głosujcie w naszym plebiscycie "The Best of New Beauty":

Modne paznokcie na jesień 2021 - czarny manicure

Czarny manicure i bardzo elegancki, pasuje do wielu stylizacji. Jeśli chcesz go nieco urozmaicić, postaw na kontrastowe zdobienia. Jeszcze inna opcja to czarne paznokcie w wersji matowej. 

 

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Modne paznokcie na jesień 2021 - manicure w kolorze wina

Znudził ci się czerwony manicure? Świetną alternatywą w takich przypadkach są paznokcie w kolorze wina. To świetna opcja na jesień. Taki manicure jest bardzo efektowny i tak naprawdę nie potrzebuje żadnych dodatków. 

 

Modne paznokcie na jesień 2021 - baby blue

Nasza kolejna propozycja to baby blue, czyli hit ostatnich miesięcy. To pastelowy i bardzo kobiecy odcień. Najbardziej kojarzy się z latem, jednak jest bardzo uniwersalny, więc świetnie sprawdza się przez cały rok. Zobaczcie, jak wygląda taki manicure:

Baby blue nailsBaby blue nails Instagram.com/ coquette_kp

Modne paznokcie na jesień 2021 - new french manicure

French manicure to klasyka. Jednak od dłuższego czasu popularnością cieszy się jej nieco odmieniona wersja. Mowa o new french manicure. W tym przypadku podstawą jest nadal beżowo-różowy nude, jednak dodatki mogą być naprawdę różnorodne. 

Paznokcie na lato 2021. Kiedyś mało kto decydował się na ten manicure, teraz to hitPaznokcie na lato 2021. Kiedyś mało kto decydował się na ten manicure, teraz to hit Instagram.com//BYRDIE

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę: TUTAJ

Może cię także zainteresować:

Więcej o: